Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok suliba menni, más...

Nem akarok suliba menni, más is ígyvan ezzel? 15/L

Figyelt kérdés

nem is az órák miatt hanem spontán a közösséget utálom.

1 barátom van mindössze és rohadt szar érzés,beszélgetni meg másokkal nincs alkalmam..:(

és többet vagyok ott ahol nem szeretek lenni mint ahol szeretek...:'(


2012. jan. 18. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

sokak vannkak ezzel így.

amúgy nem P. Zs. véletlenül a mondogrammod?

2012. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el valamit sportolni, vagy csinálj olyan programot amit szeretnél, lehetőleg társaságit, új emberekkel, suli utánra!! És akkor leget géz lesz a nap eleje, de alig fogod már várni hogy mehess délután, és a napod végén nem a suli rosszasága hanem a másik társaság jósága lesz benned!!:)

Én valami sportot keresnék! Mert ott az emberek tisztelettudóak, odafigyelnek a másikra és még hasznos is:))

2012. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem az a monogrammom. de mi a teljes név amire gondoltál?

2.válaszolo köszönöm

2012. jan. 18. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor jó.

Csak éppen egy kiközösített osztálytársammal beszélgettem, megpróbáltam segíteni szegénynek..

egy új, jó társaság tényleg sokat segít. Járj valami szakkörbe, ha jó vagy kézimunkában, rajzban, táncolj, ha azt szeretsz.

Általánosban velem is ugyan ez, volt, de gimiben teljesen más vagyok, most el se tudják rólam képzelni, hogy csöndes és visszahúzúdó voltam..

2012. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gimnáziumban nincs ilyen.
2012. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, én is így vagyok vele. szerencsére ma nem is voltam, kikértem az egyik szülőit, mert hamarosan úgyis magániskolás leszek és akkor majd akkor járok be amikor akarok.
2012. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!