Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a megítélésed az...

Milyen a megítélésed az iWiW-en az Egymás szemében alkalmazásban?

Figyelt kérdés
Téged is leszavaztak vagy jó véleményt mondtak rólad? Minden, ami ezzel kapcsolatos, érdekel!
2009. máj. 27. 21:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%
Nekem pl.változó:)Kedves vagyok,de nem vagyok kreatív:)
2009. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
nén nagyon őszinte vagyok
2009. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

jól nézel ki - 4,5

humoros vagy - 4,5

képben vagy - 4,0

jó az ízlésed - 4,0

kreatív vagy - 4,0

őszinte vagy - 3,5

kedves vagy - 3,0


de nem hiszek neki. pontosan tisztában vagyok a képességeimmel. az őszinteségre a néha egészen felháborító! :) tipikusan túl őszinte ember vagyok, néha ez nem is olyan jó. a kreatívra ötöst érdemelnék, hiszen írok, rajzolok és festek is. kinézetre viszont szerintem túlértékeltek, bár ezt biztosan másképp látom, mint ők. a kedvesség viszont tökéletes, tényleg hangulatfüggő... :)

2009. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
En egyszer oszinte vagyok,de nem nezek ki jol...utana jol nezek ki,de nem vagyok oszinte...Szerintem tok hulyeseg.Inkabb meg se nezem.
2009. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is nagyon változó, elég baromságnak tartom igazából. Jelenleg a kinézetem a legjobb (4,5), a kedvességem a legkevésbé (3,3).
2009. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy jó dolog arra, hogy az ember névtelenül lealázza az ismerősét. Nem kell vele foglalkozni. Az arányok változnak, mert még kevés a kitöltő. Engem az háborít fel, hogy a humorom 2-es! Ez vaszeg 1db válasz, aki nem kedvelhet, de biztosan nem 2es, és az őszinteség is lent van szemben a külsővel, ami nem olyan jó (szerintem). Bevallom bosszant, de tudom h nem kéne vele foglalkozni
2009. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
nekem nagyon leszavazták a külsőmet (1,8 :D), gondolom irigységből, de az ízlésem jó (4,5) és kreatív is vagyok (4,5) a többi olyan átlagos...
2009. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Szánalmas.. ismeretlenül mindenki tud keménykedni, de ha a kiszemelt szemébe kellene mondani, az már nem menne ennyire jól.

Én leginkább a kedvességre kaptam sokat. 4,5 ha jól emlékszem. A legkevesebb pedig az őszinteség, pedig szerintem épp ez az, amiből nekem bőven jutott.

Szerintem nem ismer minden ismerősöd annyira, hogy ilyen véleményt tudjon mondani rólad...

2009. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Méghogy egymás szemébe..... névtelenül?? ekkora sületlenséget sok szánalmas balfa'
2009. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy hülyeség... nálam pl. minden fordítva van értékelve (persze az én meglátásom szerint) :DD

De lesz#arom, mert én is egy kis k.csög vagyok, és mindenkit leszavazok (mondjuk én egy megkeseredett ember avgyok, de ez van)...

2009. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!