Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed magadról? : )

Mi a véleményed magadról? : )

Figyelt kérdés
kort és nemet is
2012. jan. 22. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nagyon hosszú, próbálom röviden leírni.


Először is, nagyon zárkózott vagyok. Félek megnyílni mások előtt (nagyon sok erőfeszítésembe telt, amég egy fiú iránt megnyíltam. Sajnos nem jó embernek, csúnyán átvágott, és az óta nem merek magamhoz közel engedni szinte senkit-egy barátnőm van akinek mondhatni mindent elmondok, vele is rengeteg időbe telt). Egyébként ezzel ellentmondásos, hogy közben nagyon közvetlen vagyok mindenki iránt, de azok csak a felszínes dolgok.

Sokan megbíznak bennem, amit nem értek, hogy két nap 'ismeretség' után mesélnek el nekem olyat, amit senkinek. Megbízhatónak tartom magamat, nem adok tovább semmit. Nagyon jó vagyok mások problémáinak megoldásában, a barátaim mindig rám hallgatnak, és szinte mindig helyesen gondolkodtam. Tehát szeretem ha mások mindent elmondanak nekem, és én segíthetek nekik, de magam, és a saját dolgaim köré óriási falakat húzok, nem tudom miért.

Azt gondolom, nagyon megértő vagyok, és segítőkész, viszont túlságosan érzékeny, nagyon magamra veszek mindent. A legrosszabb tulajdonságom a zárkózottság. Sajnos nagyon meg tudok szeretni embereket, és nem tudok haragudni. Mondanám, hogy megbocsájtó vagyok, de nem is haragszok szinte soha-kivéve magamra. Midig arra törekszek, hogy bizonyítsak, hogy ne okozzak csalódást. Mindenki előtt ugyan az az ember maradok, aki vagyok. Még egy dolog, amit nem szeretek annyira, nagy a szám. Mindig megvédem magamat, és másokat is, de néha én is úgy látom, túlzásokba estem. Mások szerint vicces vagyok, és jó fej, és jó bennem, hogy lehet velem hülyülni, de komolyan is beszélgetni. Tehát, mások helyzetét ítélve optimista vagyok, de azért a reális dolgokat nem lépem át, saját magam terén pedig kicsit pesszimista. Hirtelen ennyit tudok leírni. Ez egy jó kérdés.


14/l

2012. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, mindig többre becsülöm magam, mint kéne. Nem úgy értem, h beképzelt vagyok, hanem, rosszul mérem fel, azt, h mennyit tudok, vagy, h mennyire vagyok erős. Alapvetően zárkózott vagyok, de ha valakivel jóban vagyok és megbízok benne, annak könnyedén megnyílok. Olyan típus vagyok, aki folyton tervezget, néha teljesen fantáziavilágban élek, de ezt most azzal kompenzálom, h írással próbálkozok. :) Szerintem van humorom és okos vagyok, mások is ezt mondják, meg azt is, h kedves, de én nem tartom magam olyan kedvesnek. Nagyon nehezen mutatom ki az érzelmeimet, ez a legnagyobb problémám. Ezenkívül, rosszul reagálok, ha más mutatja ki felém az érzelmeit. 14/L és bocsi, ha kicsit hosszú lett, de te kérdezted. :)
2012. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy pont egy olyan ember, mint én, akinek mindenről van véleménye nem tudja, hogy erre mit írjon. Valahogy semmi értelmessel nem tudok előállni, pedig unalmasnak semmiképp nem nevezném magam.
2012. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit hosszú lesz.

Nagyon sok mindenben kell még fejlődnöm, de folyamatosan fejlesztem magam. :)

Kedves embernek tartom magam, akire lehet is számítani. Ahol tudok segítek és mindenkihez közvetlenül állok hozzá. Mindig mosolygok. Hamar megunom a dolgokat. Eleinte nagyon is lelkesedek, de ez nem tart sokáig. Szétszórt vagyok és nagyon gyakran lusta.

Nem veszek semmit a lelkemre, nem idegeskedek feleslegesen - ahogy lesz, úgy lesz alapon.

Elég nagy a fantáziával rendelkezek, és napom nagy részét teszi ki a gondolkodás, fantáziálás, elmélkedés. Gyakran bízok meg olyan emberekben akikben nem kellene - nem vagyok jó emberismerő. Nagyon alkalmazkodó vagyok, de tényleg nagyon, ezt inkább már simulékonyságnak nevezném, de rossz értelemben, ehhez kapcsolódik az is (hogy érthetőbb legyen), hogy mindig más érdekét tartom szem előtt, a sajátomat szinte sose, szeretek adni és sose bántok meg senkit (konfliktuskerülés nagyon jellemző)...ha mégis akkor nagyon sokáig mardos a bűntudat. Mindig magam adom, hiszen ha valaki meg akar ismerni, ne olyannak lásson aki nem vagyok. Kinézetre meg átlagosnak tartom magam.


Egy dolog van amit nagyon nem szeretek magamban, hogy ha nem tudom kipihenni magam rendesen több napon keresztül (agyilag lefáradok), akkor mindenben a rosszat látom, világvége hangulatom van, dühöngök, legszívesebben a falhoz vágnám ami a kezem közé kerül, teljesen bekattanok utána meg sírok...persze ha kipihenem magam, utána minden olyan mint régen :) De amúgy ilyen ritkán van és ennek szerintem örül a környezetem :D

2012. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ja és 21/L
2012. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja igen, kifelejtettem, hogy rettentően rossz tulajdonságom, hogy ha valami baj van, magamba fojtom, és az utolsó csepp olyan apróság is lehet, ha leejtek egy hajcsatot, ha minden összejött, akkor ott, és azon csattan. első válaszoló voltam.
2012. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Genetikai hulladék vagyok.

22F

2012. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Miért kérded, kedves kérdező? :)
2012. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egy nagy rakás szerencsétlenség....21/L
2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Na és TE?
2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!