Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális dolog, hogy nem...

Az normális dolog, hogy nem szeretek alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Engem inkább feszélyez, mint ellazít az alkohol. Buliba nem szeretek járni, mert az ismerőseimnek az egész az alkoholizálásról szól, én meg utálom az alkohol ízét, és még csak az italfajtákat sem ismerem(ők az összeset vágják). Néha 1-2 x kényszerből megiszok valamit,hogy ne nézzenek hülyének de amikor kérdezik,hogy mit akarok inni,konkrétan nem tudok válaszolni, mert nem tudom,hogy milyenek vannak.

Vélemények?


21L


2012. febr. 3. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer csíptem be életemben, 50/F vagyok, és utálom a hatását. Igaz, nem is voltam a bulik ördöge soha.

Egy barátom (26/L) pedig utálja az ízét, mint te.

Hogy normális-e? Ki nem sz@rja le, hogy mi a normális?

És te?

2012. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem az érdekel,hogy normális-e, mert nyilván szerintem az, mások(a többség) szerint meg nem normális, inkább csak érdekelnek a vélemények.
2012. febr. 3. 23:43
 3/10 anonim válasza:
ÚRISTEN!!! EZ NEM NORMÁLIS!!MI AZ HOGY NEM ISZOL?????HÁT KI NEVELT TÉGED???
2012. febr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
normális
2012. febr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál már koktélt inni? Én például magában nem tudnék még egy pohárral sem inni,csak ha van hozzá üdítő.Vagy üdítővel van össze keverve.Ez kicsit elveszi az alkohol tömény ízét is.
2012. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Normális. Anyum is ilyen. Én meg azóta utálom az alkoholt, hogy egyszer nagyon berúgtam ( 3/4 üveg Tequila egyedül) Azóta csak az ízesített, 3%-os Bacardit iszom meg, meg az olyan Tivadar koktélt, amiben nagyon kevés a Vodka. De bulizni ugyanúgy járok, a barátaim meg úgy hányják össze magukat, ahogy akarják, nem izgat.

21L

2012. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
normális,én ugyan piáztam régebben,de megutáltam,semmi értelme,káros a szervezetre hülye lesz tőle az ember,a töménynek rossza a szaga,íze,a másnaposság k..va szar.
2012. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

NORMÁLIS!

Én sem akarok soha berúgni, csak mértékkel iszok.

2012. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát nekem pl fura, de hát tudom hogy ezzel sokan nem így vannak. Elég sok ilyen embert ismerek ahhoz, hogy ne ámuljak rajta. Nem éltél vele nagyon soha, ezért nem is fogott meg. egyébként hogy mindenki szakértő ez egy nagy tévhit. szakmázni én is tudok, attól még sose leszek olyan széleskörűen tapasztalt, mint egy két falusi piásabb család, vagy punk.. pont azok szokták szórni a rizsát akik épp "kezdők" és már azt hiszik, hogy olyan jártasak benne. Egy párszor sörözöl, borozol, pálesz, vbk, whiskey meg vodkát megismered és észre sem veszed, nem is mondanak már újat szinte. ha ilyen csinos lány vagy akkor a pasik úgyis eljátsszák hogy "hú ez mennyire eszes személyiségre vall" meg "nagyon jól teszed" stb 19f...
2012. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hogyne lenne normális.sőt inkább ne ígyál mint hogy berúgj.ha szereted akikkel vagy akkor pia nélkül is jól érezheted magad.
2012. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!