Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretethiányos vagyok,...

Szeretethiányos vagyok, szóval eszek?

Figyelt kérdés
de ennek az az eredménye hogy az önbizalmam elég kicsi. és ha nem eszek, akkor meg elviselhetetlen az űr amit érzek. de eszek,és igy még én sem szeretem magam.
2012. febr. 4. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

nem szabad feladnod!

Mikor érzed az ürességet ,menj el sétálj egyet vagy csinálj egy pár felülést,gugolást majd gyűrj egy picit kézre természetesen nyomj rá egy kis rádiót is(a kedvencedet)

De vehetsz magadnak egy blökit is mert ő mindig ott lessz és mindig szeretni fog,és ezért cserébe mindig gondoskodni kell róla és kényeztetni kell :)

2012. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha tornázok az csak arra a fél órára segít, de közben is érzem hogy hiányzik valami. blökim meg van, csak nem jöhet be a házba. szóval legfeljebb pár órára segít,aztán megint ugyanaz.
2012. febr. 4. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha rád tör, vidd elsétálnia kutyust! A mozgás endorfint ad, a kutyád hálája pedig önbizalmat.
2012. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Le kell tenni az ételt. Ennyire egyszerű. Másnak is sikerült már.
2012. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó: látom küzdöttél már hasonló gondokkal. ez olyan mintha egy alkoholistának azt mondanád hogy le kell tenni a piát,ennyire egyszerű. ha tényleg így lenne nem lennének kövér emberek és alkoholisták,drogosok.
2012. febr. 4. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm az okoskodásod igen küzdöttem és letettem. Ennyire egyszerű. Látom kifogásokat tudsz írni, így tényleg nem fog soha menni.
2012. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os: empatikus készséged a szőnyeg alatt igyekszik kicsit nőni, ugye? Mondogasd egy függőnek, hogy nem fog menni, és tényleg nem fog neki menni. Pszichológiából is bukta.
2012. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor ha sikerült letenni, te mit csináltál az űrrel ami ott maradt és emésztett belülről minden pillanatban?
2012. febr. 6. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem bántani akartalak, de rá kell döbbenni, hogy amit csinálunk azzal pusztítjuk magunkat. Fel kellett dolgoznom és helyettesítettem mással a pótcselekvést, olyannal ami nem káros (ne érts félre, most is van hibám). Nehéz, de hosszútávon ez a legjobb megoldás, mert idő előtt lelakod a tested és a lelked.
2012. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!