Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igényesebb lettem, jobban...

Igényesebb lettem, jobban nézek ki, az emberek elismernek, a férfiak észrevesznek. És kezdek egyre beképzeltebb, és arrogánsabb lenni. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Főleg azért lettem arrogáns, mert azelőtt lenéztek a semmi külsőm miatt. Most sokszor úgy érzem, hogy na itt van nektek, tessék, akik bántottatok, ki is most a lúzer? De nem szeretem ezt, szeretnék normális lenni, rendesnek tartottak az emberek, szóval a régi tulajdonságaimat akarom vissza. Meg nem is tudom megszokni azt sem, hogy a férfiak észrevesznek, de jól is esik egyben. Nem tudom, hogy kezeljem a helyzetet.
2012. febr. 5. 12:42
 1/10 bánomisén ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? És mit tettél, hogy most hirtelen rút kiskacsából szépséges hattyúvá változtál? Okosabb is lettél, vagy csak "jobban nézel ki"?
2012. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bánomisén, ezek milyen kérdések? Megszépüléssel okosabb lett-e? Ez hogy függ össze?
2012. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az én voltom kissé molett volt, úgy mondanám volt mit fogni,nem bántottam, de azt mondta neki, hogy nem jó az izületnek a mázsához állítás. Amit más is mondott. Talán úgy vette föl, hogy csúnya. Pedig én nekem rossz az izületem egy bal eset miatt, én tudom mi az amikor tudom milyen front jön a jövő héten amugy meleg. Amikor féj, mert szét megy porc, kopik, a csint érintkezik. Szóval légy átlagos. Akko emegmarad az izületed, de nem mondják manöken. Kinézeted, a hajad az pedig a mindenkori érzelmi állapotod mutatja. Amikorel vette a feleségem , utánna úgy ki festette a haját, hogy úgy nézett ki mint egy papagály. De jó volt. Az annya le is hurrogta.
2012. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Ne legyél arrogáns. Gondolkozz, mielőtt beszélsz.


De azt nem írtad, hogy ezeket ki is mondod? Mert szerintem nem lenne durva. Én is "megszépültem", és a barátaim akartak lenni azok, akik addig kínoztak. Megmondtam nekik, hogy ugyanaz az ember vagyok, nem felejtek, és nem akarok velük barátkozni.


Miben nyilvánul meg a beképzeltséged?

2012. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eloszor is fogadd el onmagad! TE a kornyeztednek a velemenyre vagy kivancsi, es valojaban nem onmagad miatt vegezted el ezt a valtoztatast, hanem a kornyezeted miatt, akik azelott leneztek. Most valtoztattal, apoltabb lettel, valtoztattal a stilisodon, de a tulajdonsagodon nem valtoztattal, mivel most is a kornyezet figyelme, kritikaja erdekel, de valojaban legbelul te nem vagy elegedett onmagaddal.

Ismerd meg onmagad, fogadd el onmagad, onbizalom! Ezt kell megteremtened, s akkor fogod elerni a lelki bekesseget!

2012. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bánomisén ***** válasza:

12:47

Az én kérdéseim, ne olvasd, ha nem tetszik. Oka van, hogy kérdezem, elhiheted.

2012. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mikor téged lenéztek te azokat az embereket többnek tartottad mint magad,most úgy véled te is olyan lettél mint ők,ezáltal te is több vagy és lenézel mindenkit,de majd kinősz belőle majd megszokod ezt az állapotot.
2012. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bánomisén: hogy lehet valaki okosabb a megszépüléstől? És most akármit érthetünk okosság alatt, műveltséget és IQ-t egyaránt.
2012. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bánomisén ***** válasza:

17:50

Ne haragudj, de hol olvasod, hogy azt állítottam, hogy valaki a megszépüléstől okosabb lett? Légy kedves, linkeld be nekem, mert nem emlékszem ilyenre.

2012. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
használj testépolót és igyál
2013. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!