Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan nyissak olyan emberek...

Hogyan nyissak olyan emberek felé, akik már régóta csoporttársaim?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó lány vagyok. Igyekszem változtatni, több kevesebb sikerrel. Annyit fejlődtem, hogy az újonnan megismert emberekkel már jól el tudok beszélgetni.

Viszont nem tudom, hogyan nyithatnék olyanok felé, akik már évek óta suliban csoporttársaim. Hiszen eddig semmi kapcsolatom nem volt velük, félek tolakodásnak vennék, ha hirtelen "rászállnék" valakire. Mit kéne tennem? Hogyan kezdeményezhetnék beszélgetést velük? 21L



2012. febr. 8. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy az újakkal, sőt még könnyebb is lesz, hiszen valamennyire már ismered őket.
2012. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a problémám. :S

Mindenképp beszélgess velük, bármiről: mi volt aznap, időjárás esetleg, dolgozatok, ilyenek. Ha te is szimpi vagy nekik, és barátjuknak akarnak úgyis fognak közeledni ők is, és akkor napról-napra könnyebb lesz a kapcsolatépítés.

Ha pedig nem akarnak veled barátkozni, azt majd észre fogod venni. Sok sikert Neked!

2012. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!