Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha ötösötök lenne a lottón...

Ha ötösötök lenne a lottón felvennétek a nyereményt?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor miért nem....?
2012. febr. 11. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
áh, nem. Csak viccből játszottunk.
2012. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

ez meg milyen kérdés???

annyira faszán megélünk minek venném fel? és minek fizetem akkor a lottot?

2012. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
fel hát.sőt én nem várnék heteket hogy csendesüljön a hír a sorsolás után amint lehet felvenném.(legalábbis jelentkeznék érte.)
2012. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, dehogy venném fel, ott hagynám, had sorsolják ki tárgynyereménynek!
2012. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Afrikában megtörtént, hogy megnyerte a főnyereményt valaki, és annyira megijedt, hogy egy hajléktalannak odaadta a nyertes szelvényt.

Megértem, mert ez az ember életében olyan nagy változást okoz, amibe belebetegszik, elzüllik, önző és gonosz, gőgös lesz, el is szórhatja, stb..

Felvenném, de az egészet beletenném egy alapítványba, ami vidéki (többé-kevésbé) önellátó menedékeket hozna létre azoknak, akiket bántanak, mert másként gondolkoznak, mert betegek, mert gyengék...

2012. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

cask az egyszerű, ösztönemberek (sajnos a többség ilyen, legaqlábbis erre felé) betegednek bele, meg verik el 1-2 év alatt.


Ha vkinek van egy kis sütnivalója, meg kér tanácsot akkor megélhet belőle élete végéig, egy elfogadható színvonalon.


amúgy meg ez milyen kérdés, nyilván mki felvenné...

2012. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
te jóó ég.. neem, nem venném fel xD mert h*lye is vagyok. figyi ha egyszer ötösöd lesz a lottón akkor keress fel, én szívesen felveszem helyetted. xD
2012. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én felvenném, de nem mondanám el csak annak akikben télleg megbízom, ez családon kívül 2 ember csak, de nekik elmondanám, és ennek örömére elmennénk valahova, és fizetném én, többször is. Nem az a fajta vagyok aki sprol, a pénz azért van, hogy jólérezzük magunkat belőle, nem arra, hogy eltegyük félre, ottlegyen gyarapodjon, aztán majd egyszer meghalunk aztán b@szhatjuk a lottónyereményt...
2012. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fel, és én sem várnék vele sokat.
2012. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
elinnám
2012. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!