Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjam meg újra...

Hogyan találjam meg újra céljaimat, önmagamat?

Figyelt kérdés
a lényeg röviden az, hogy én egy örökmozgó típus vagyok... eddig dolgoztam egész nap, majd hazamentem,főzés mosás takarítás, s szokásos, közben segítettem férjemnek a munkájában, majd sokáig fent tv-tem és alvás.. jártam fősulira is mellette meg egyéb tanfolyamokra is... mindegyiknek vége lett, így egy idő után fogtuk magunkat és kijöttünk külföldre.. férjem tudja a nyelvet ő kapott munkát, jó fizetéssel, nagyon jól megélünk.. viszont én nem tudtam egy szót sem a nyelvből, így nincs munkám.. szóval pár hónapja vagyunk itt, és se munka, se nyelvismeret.. így nem tudok munkát keresni, suliba járni, vagy bármi.. tanulom a nyelvet itthon meg most akarok menni valamilyen tanfolyamra is, csak épp ez sem pár hét, míg megtanulom a nyelvet... addig mit csináljak? kifestettem a lakást ahol lakunk, eljárok megismerni a környéket a boltokat, sokat sütök-főzök.. na de eze kívül? kikészít ez a helyzet.. persze örülnöm kellene, hiszen van mit enni, van pénz, stb.. de akkor is... ráadásul nincs jó kézügyességem hogy esetleg festenék vagy gyöngyötfűzénk vagy bármi... hogyan találjam meg azt, amiben jó vagyok esetleg itt hasznát is tudnám venni? van valaki hasonló cipőben? vagy egyszerűen csak türelmesnek kellene lennem? ja amúgy gyereket is szerernénk lassan, de mivel csak most jöttün ki, így azért még várunk vele egy kis időt... előre is köszi a válaszokat... 28/N
2012. febr. 13. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt én nem nagyon tudom innen kitalálni, de ha jobb idő lesz, bicajozz, fedezd fel a várost, olvass a helyről, próbálj barátkozni.
2012. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sportolj valamit mellé. Keress valami sportklubbot és járj el edzeni. Jó kedély javító és levezeti az energiákat.

Én is hasonló cipőben vagyok, de a tetejébe még teljesen egyedül élek külföldön már egy pár hónapja.

Rettenetesen unalmas tud lenni, ha nem csinál valami pluszt még mellé az ember.


28F

2012. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!