Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan nézne ki a jelenet...

Hogyan nézne ki a jelenet mikor odamész az iskolapszichológushoz azzal az indokkal hogy szarul érzed magad?

Figyelt kérdés

eleged van mindenből, mindig csak arra vágysz hogy ne kelljen emberek közé menned, vagy ha igen akkor vagy a barátaid vagy a családod. máskor tököm teli van, egy szót sem szólók már szinte egész nap, tökre lehangol. nagyjából tudom honnan indult ez az önbizalomhiány de megszüntetni nem tudom:\


ezért kéne vmi segítség, mert elvileg pszichológus jó ilyenre ,bár nem tudom suliba mit tudna segíteni, de most ha még lenne mersze is oda menni mit mondanák ,talán "csókolom, segítene nekem, zűrzavar van a fejembe, a sikerek csak pár napig dobnak fel, társas beszélgetésekbe nem tudok bekapcsolódni, nem tudok laza lenni"


vagy mi??!!!


nemértem, kicsit zavart vagyok ,ne mondjátok


18f


2012. febr. 13. 14:43
 1/3 Kefei Bence válasza:
Szerintem gyorsan fordulj pszihológushoz mert ez nem állapot és szerintem az volna a legjobb (ha valaki(vel) van gondod)beszéld meg vele vagy satöbbi.... mindenre van megoldás.. attól fögg hány éves vagy.. Am mi a teljes neved?
2012. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aha ilyen nekem is volt egy-két éve, de még néhány hónapja is. A pszichológusok SEMMIT nem tudtak velem kezdeni, csak azt kaptam meg, hogy az időjárástól lehet, meghát ezek természetes dolgok, amiket bírni kell. -.-'

Na a lényeg, hogy terapeutához mentem, és ő segített. A lényeg, hogy nem tudtuk befejezni a kezelést, mert nem volt másr időm eljárni, meg készülnöm kell érettségire. Hidd el, tudom miről beszélek, legalább 4 pszichológusnál voltam, mert nincs egy egyszerű életem, amit most nem részletezek. A pszichológus a sablon dumát szórja rád, nem pedig a valós bajokkal problémázik. Szerintem inkább terapeutához menj, az megbízhatóbb sokkal, mint egy pszichológus. 18/l

2012. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet elég lenne egy megértő ember is, akinek tényleg megkönnyebbülés kiönteni a lelked.

Am meg szerintem nincs abba semmi, ha a suli pszichológushoz fordulsz. Bár nálunk is lenne, én tuti bemennék.

2012. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!