Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy ha valaki...

Az normális, hogy ha valaki dokumentumokat készít az emberekről, és "osztályozza" őket?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömről nemrég tudtam meg, hogy egy 5-ös skálán "osztályozza" az embereket; txt dokumentumokban tárolja az adatokat: ki mennyire "jó" szórakozásra, mennyire megbízható, meg általános adatok a személyekről.


Ez nem beteges? :S Én kicsit megijedtem, amikor ezt megtudtam róla... nem gyerekes amit csinál? :S


Az illető 18/f.

EWlőre is köszi minden választ!



2012. febr. 15. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Mintha egyféle "bosszú" dolog is lenne az egészben. Úgy értem mi van, ha mondjuk valakit teljességgel megbízhatatlannak tart, és azt később "megbosszulja". :|
2012. febr. 15. 15:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Normálisnak nem normális, de nem rossz ötlet.

Lehet hogy én is fogok csinálni ilyet...

2012. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de hasznos, pl. a pókerjátékosok ezt mindenkiről megcsinálják, akivel játszanak.
2012. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmit én is csináltam 14 évesen, viszont hamar meguntam, mert annyira nem érdekelnek mások.... Értelmét nem látom ennek a dolognak, mert a véleményük úgy is mindig változik, ezért fölösleges leírni. Nagyon gyerekes. Én azt tartanám normálisnak, ha embereket elemezne ki, leírná, hogy szerinte melyik személyiségtípusba tartoznak stb.

Ez az ismerősöd nagyon unatkozhat, ha ilyenekkel foglalkozik.

2012. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint "megbízható", "barátságos" -fajta embertípusok vagy valami ennél összetettebb dolog?
2012. febr. 15. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ilyesmikre gondoltam.

2012. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél vele óvatos....
2012. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!