Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktal karomkodni amikor...

Szoktal karomkodni amikor valami nem jon ossze? Miket?

Figyelt kérdés
Csak kivancsi vagyok, hogy masok mit mondanak?
2009. jún. 4. 04:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Válogatott káromkodásokat!Ha ide írom,hogy miket,attól félek,letiltanak erről az oldalról!
2009. jún. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
néha akkor asztab*sszameg vagy amire mostanában szoktam rá az az akukimba
2009. jún. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
hát... mindent! csak a q anyukádat azt! na hogy azt is mondom csak nem élőlényekre azt csak tárgyakra:)
2009. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hogy a qvák vére folyjon patakokban!

meg hogy : b*ssza meg egy taliga aprómajom!


ezeket hallottam számtalanszor a nagyapámtól és hát rámragadt... de sosem emberre mondom, hanem ha pl kiöntök/leejtek vmit stb

2009. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pici gyerekem van, így szigorúan csak magamban :) De van amit így magamban rendszeresen. Avent márkájú cumisüvegei vannak, amit amúgy valami szuper márkaként tartanak számon, de tudni kell, hogy rohadt nehéz úgy rácsavarni a tetejét, hogy ne follyon ki a cucc. Na ha azt tapasztalom, hogy rázom és oldalt folyik ki a lé, akkor magamban mindig mondom , hogy "az aventos k.urva anyádat" :) De ezt nem mondom ki hangosan sosem.

Ha alszik a gyerek, vagy nincs ott, ahol én vagyok, én akkor sem szoktam túl kreatív lenni káromkodás terén, beérem egykét "anyád"-dal vagy "rohatd életbe"-vel.

2009. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az aventos annyira vicces!! :DDDDDDDD Nekem az a legcsúnyább káromkodásom h a "kib***** k*** életbe" de azt csak már végső elkeseredésemben szoktam használni mikor má bőgök
2009. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
nagyon cifrán,nem lehet kiírni,d csak ritkán,az aventos üveget nálunk is szokás szidni :D
2009. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Szoktam, de még mennyire! Azt, hogy miket, nem merem ide leírni:)
2009. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Emberekre pl. vezetés közben:

A férjem egyik kedvence: Hogy a Jóisten adjon neked tevefejet.

Én ugyan nem vezetek, de babakocsival próbálok közlekedni, ami gyakorló anyukák tudják, nem egyszerű mutatvány. Az én kedvencem: szüljél farfekvéses sünt (ezt itt olvastam, két hétig ezen röhögtem).

Sajnos én elég káromkodós vagyok, "szép", sokszorosan összetett mondatokat tudok alkotni ha pl. kiejtek valamit a kezemből és összetörik, míg feltakarítom, addig mondom. Persze vannak benne ismétlődő részek, annyira nem vagyok kreatív. Az általam sűrűn emlegetett mondatok az automatikus szűrőn nem mennének át, úgyhogy meg sem próbálom leírni.

2009. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze finomított káromkodásaim is vannak: pacifütyi, kukiarc, szexualizáld meg - ezt csak vicces közegben tudom alkalmazni, ha igazán mérges vagyok, akkor a közérthetőbb verzió jön a számra.
2009. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!