Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen virágot tudnátok...

Milyen virágot tudnátok mondani, ami az alábbi feltételeknek megfelel?

Figyelt kérdés

Az osztálytermünkbe kéne, a technika tanár ezt adta házinak, hogy csíráztassunk egy virágot, vagy vigyünk be otthonról, amit aztán majd mi fogunk gondozni. Én kaktuszra gondoltam, mert azt elég akkor meglocsolni, ha eszembe jut... :) Szóval ezek lennének a feltételek:

- érezze magát jól kb. 20-22 C fokban;

- szép legyen a látványa;

- ne vegye el előlünk az oxigént;

- ha lehet, akkor termeljen oxigént.

Ha valaki tud ötletet mondani, annak nagyon megköszönöm már előre is!



2012. febr. 17. 19:58
 1/3 verde ***** válasza:

Tetszik a tanárod ötlete, a gondoskodásról szól. Ne akard megúszni egy kaktusszal, bár semmi bajom a kaktuszokkal. Keress kevésbé igényes növényeket, pl. vitorlavirág vagy Agglegénypálma (Zamioculcas zamiifolia)

[link]

[link]

"ne vegye el előlünk az oxigént"??? :)

hajrá!!!

2012. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert mondta a tanárom, hogy vannak olyan növények, amik valahogy olyanná teszik a levegőt, amitől olyan miintha drogoztál volna vagy valami ilyesmi....
2012. febr. 19. 17:10
 3/3 anonim válasza:

A szobai futóka tisztítja is a levegőt, és nem igényel különösebb gondozást. tegyetek alá kis tálat és csak arra kell figyelni, hogy mindíg legyen a tálban víz. Szerintem ez egy osztály esetében nem megterhelő feladat ha beosszátok.


Ezen a linken a káros anyagok kiszűrésére képes növényeket találod:

[link]


[link]

2012. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!