Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek ilyen emberrol?

Mi a véleményetek ilyen emberrol?

Figyelt kérdés
...aki olyan magának való, mások számára elérhetetlen célokat tuz maga elé, és érthetetlen dolgok torténnek vele, mert o így akarja... és ha ráadásul még nem is akarja megváltoztatni azt, hogy magában van, mert nem értik ot meg az emberek, mert máshogy gondolkozik és más az elklépzelése/véleménye minderrol.. Nem hallgassa meg azt, amit a tobbiek beszélnek, o csak pusztán renduletlenul hisz.. én például ilyen vagyok, és ezért tartanak bolondnak..
2009. jún. 5. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert valaki más, még nem feltétlenül rossz. Van egy osztálytársam, aki nagyon magának való, és beszélni sem beszél sokat, csak ha nagyon nyaggatják. Mégis számomra nem is olyan régen derült ki, hogy mennyire érdekes ember. Csak egyszerűen nem olyan nyitott (mint mondjuk én), és nem osztja meg másokkal (vagy csak tényleg egy- két emberrel) az aktuális gondjait, örömeit. De ez nem jelenti azt, hogy kevesebb lenne akárkinél.
2009. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok vagyis főleg voltam tiniként, mert később jobban meg tudtam már nyílni. Aki nem ismert, azt hitte, hogy mogorva vagyok, akik meg megismertek, mondták, hogy ők még életükben ilyen jó humorú emberrel nem találkoztak. Kár bezárva tartanunk, amink van, ha másokkal megoszthatnánk, de nem egyszerű változni.
2009. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem mindenki azt mondja, hogy én más vagyok mint a tobbiek... Es én buszke is vagyok rá, jelenleg konyvet írok. Mások szerint az elképzeléseim nem reálisak, szerintem pedig ok a pesszimisták. Nagyon-nagyon kevés embernek tudok megnyílni száz százalákosan, de ez így van jól! állítólag tehetséges is vagyok, és érdekes.

Csak egy hibámj van, nehezen tudom elfelejteni az embereket, és halálkozeli élményeim vannak, ha elhagynak az ismeroseim, mert általában ezeket nagyon megkedvelem, bár mindenkiben tudok látni valami kulonlegeset...

2009. jún. 5. 13:09
 4/9 Salx Narval ***** válasza:
Az a véleményem, hogy az ilyen emberek, nagy valószínűséggel, csalódott, lelkileg sérült emberek. Azt próbálják elhitetni másokkal, hogy ők direkt így alakítják a sorsukat.Pedig a valóság az, hogy kudarcot, kudarcra halmoznak. Önértékelés helyett, másokat tartanak, gonosznak, butának, és elviselhetetlennek. Nem ő rekeszt ki másokat az életéből, hanem őt rekesztik ki. Nagy valószínűséggel azért, mert irigyek, sértettek, és igazából jellemtelenek. Csak remélni tudom, hogy nem vagy ilyen ember. Ha nem lennél kíváncsi mások véleményére, akkor nem írtál volna kérdést sem. Azt írod hiszel, miben?
2009. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy jó iskolába járok,a mit kitűzök mind megvalósul, barátom is, tanulás nélkül négyes áltag, nem iszok, nem cigizek, nem rúgtam be soha, nem is vágyon rá, nem strigulázom a partnereket, nem bulizok agyba főbe. Nem irigylem azokat az embereket akik utálnak engem, mert mindről kiderül hogy ők voltak depressziósak, nekik kellet már 15 évesen a 20 éves párjuknak könyörögni hogy többet nem csalják meg, őket használja ki az összes fiú, mert lehet őket fogdosni, de ha nincsenek ott akkor megy a szídás, nem én viselkedek úgy mint egy óvodás: fúj itt jön xy, leprás, ne érj hozzá (és ez szó szerint). A legtöbb ember akaratlanul megbízik bennem, olyanok árulják el a titkaikat akik nem is ismernek, szépnek tartanak mindenhol, kivéve az iskolában a otársaim, ha valamit meg akarok csinálni, abban sikeres vagyok. És mégis olyan vagyok mint a kérdező. Biztos, hogy én vagyok a szánalmas? Már csak azért is utálnak, mert nem reagálok a gyerekes pattogásukra... :)
2009. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Van különbség ugyan. Nekem nem elérhetetlen célom van, pusztán csak olyan a hobbim amihez a legtöbb ember nem ért, és elég ritka. Az embereket el tudom engedni, vagyis inkább nem nagyon ragaszkodok hozzájuk, halálközeli élményeim sincsenek. Beszélni akárkivel tudok, mert egyszerűen úgy érzem hogy mi van akkor ha metud rólam valamit? Mi lesz akkor ha megtud rólam olyat ami "titok"? Semmi... Azért semmi, mert ugye nem kötődök az emberekhez, így nem is nagyon érdekelnek. Ezért nem nagyon szoktam titkolózni. De nem is nagyon beszélek egyébként.
2009. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy mások furcsának tartják, még joga van a saját véleményéhez, gondolkodásához. Én abban sem vagyok biztos, hogy valószínűbb az, amit több ember gondol.
2009. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
Re.06-05 13:21 vagyok. Úgy érzem, hogy egy kicsit félreérthető voltam. Én nem a kérdezőt akartam megítélni, csak és kizárólag, a kérdésére válaszoltam. És azt is csak valószínűsítettem. Természetesen egy csapat idióta közül a normális lóg ki. És az is nyilvánvaló, hogy nem is akar oda tartozni. A kérdés feltevője viszont nem egy csoportról, hanem az emberekről írta ,hogy nem értik meg őt. Ezt én inkább tartom, fiatalkori túlreagálásnak mint valós problémának. Ezért is írtam, hogy remélem, nem ilyen ember. Elnézést kérek, hogy félreérthető voltam.
2009. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes ember, de szemellenzős, ami nekem ellenszenves tulajdonság.
2009. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!