Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak szerintem szánalmas az...

Csak szerintem szánalmas az hogy 12-13-14 évesen sok lány már nem szűz?

Figyelt kérdés

Én megfogadtam hogy nem fekszem le senkivel a házasságomig.Nem vagyok az a nagyon visszafogott,konzervatív kiscsaj,épp ellenkezőleg,de ez nagyon durva.

15/L


2012. febr. 25. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

nem csak szerinted szánalmas

de a fogadalmat azért gondold át még párszor (:

18.f

2012. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát,örülök hogy valaki egyetért,aki ráadásul srác.:)

De én ezt eldöntöttem,a leendő férjemnek akarom odaadni magam.:)

2012. febr. 25. 16:33
 3/8 anonim válasza:
74%
hat figyelj sok 14 eves lany biztos,hogy meg szuz.:) amiert ezt mondogatjak...:) vagy te tartottad a gyertyat?! biztos van 1-2 aki mar lefekudt valakivel de nem "sok" ennyi erovel en vagyok Jezus. Elhiszed?! :DD amugy ez a fogadalom:D majd meglassuk 3-5 ev mulva is igy fogod gondolni?:D erosen ketlem :]
2012. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
elozo vagyok ne ertsd felre nem OFF. :)
2012. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De, ez nagyon gáz, de azért látod, h milyen környezetben élnek, akik ilyen fiatalon elvesztik a szüzességüket. Én 14/l vagyok és egy ilyen lányt ismertem és ő sem a védett középosztályból került ki. (szóval, lehet, h neki normális volt 12 évesen elveszteni a szüzességét)
2012. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csoda, amennyi lány fényképezkedik a tükörben domborítva és felteszi magáról a képet. Ez a férfiak számára felhívás táncra.
2012. febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát elég szégyen..Énsem vagyok olyan visszafogott,de nem vagyok ku**a..Egyik osztálytársam 13/L már nem szűz...szóval..vigyázni kell..ilyenkor tombolnak az érzelmek amikor tinik vagyunk!
2012. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem csak szerinted szánalmas, mikor 14 éves voltam nagynak gondoltam magam, és sokmindent kipóbáltam, most igy 17 évesen rájöttem nem is vagyok olyan nagy. És akik ezt megtették talán ők is rájönnek.


Amugy házasság előtt én jónak látom a nemi életet, és ahogy fogalmaztál, a leendő férjeddel feküdj le, de a házasság előtt mert egy jó párkapcsolat azért a sexen is alapszik.

2012. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!