Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Indokoltan idegesít a dolog?

Indokoltan idegesít a dolog?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm, akivel azonban véget ért a barátságunk sok tényező miatt, amit most nem részleteznék:) ő úgy állítja be, hogy én irigy vagyok rá, de erről szó sincs, nincs rá okom, (ő egy olyan lány, hogyha vmit ő csinál rosszul, akkor nem fogadja el mások véleményét, hanem minidg azokban keresi a hibát...)régebben is, amikor még barátnők voltunk mindig ugyanolyan ruhákat, cipőket, kiegészítőket vett mint én, és mióta különváltak útjaink ez méginkább fokozódott, de már nem csak tárgyi dolgok tekintetében, hanem az én mondásaimat, úgymond "szavajárásomat", szövegeimet mondja az ő környezetének... ugyanazokról a dolgokról poénkodik, ugyanolyan stílusban mint én... és eléggé zavar a dolog:S nektek volt már hasonló "élményetek"?:S:)
2012. febr. 25. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod, mi a megoldás erre? Elfelejteni, leszarni, nem pattogni rajta. Magadnak is jót tennél ezzel. Most mi értelme van ezen szarakodni? Attól lesz más bármi? Nem. Felejtsd el a témát.
2012. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lesz majd még ezer meg ezer nagyobb bajod, megoldandó ügyed, vagy akár csak pár fokkal összetettebb témád is, úgyhogy erről a dologról szállj le, mert szart se ér.
2012. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen le kell xarni nem találkozni nem foglalkozni vele ennyi...
2013. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!