Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha írtam egy...

Mit tegyek, ha írtam egy verset arról aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
(Én 17/L). Van egy srác aki nagyon tetszik már régóta, írtam róla egy verset, nem tudom vajon oda adjam-e neki. Segítsetek benne PLS*.*
2012. febr. 28. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha jónak tartod a verset, akkor add, de ne ezzel kezdd ha nem ismered. Mindenképp előbb mondd el neki, hogy tetszik, ha egyből a verssel nyitsz hülyének néz. (Írom ezt úgy, hogy magamból indulok ki). Hány éves a srác? 17/F

Ha gondolod mutasd a verset és mondok véleményt :D

2012. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lorokus ***** válasza:
Én is :D
2012. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
53%

17 évesen legyél már egy kicsit komolyabb! Nem ismerem a srácot, de látatlanba is ki merem jelenteni, hogy nevetségessé teszed magad a vers miatt. Hatalmas égés lenne, ha a srác mindenkinek megmutatná a versedet, és rajtad röhögne a suli. Egyébként se szerencsés, ha egy nő így kiadja az érzéseit. Legyen már benned büszkeség!!!!!!!

Inkább valami más módon próbálj kisebb jelzéseket küldeni felé, hogy fogadnád a közeledését. Aztán ha te is tetszel neki, akkor majd lépni fog.

Ezek a kis jelzések lehetnek bármilyenek. Egy kis mosoly, néhányszor ránézel, összevillan a tekintetetek, ilyesmi. Hidd el, rögtön venni fogja az adást. De ezt a versikét tedd el a fiók mélyére, és felejtsd is ott.

2012. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából tudja, hogy írok verseket. Mert ő hogy is mondjam idősebb mint én de nem sokkal kb 7 év, és nem a suliba jár. Zene tanár ott ahol én járok, és volt egy feladat, hogy aki akar írjon egy dalt. (Tudom, hogy ez vers, de megzenésíteni is lehet). Én mondtam, hogy elkezdtem egyet és tudja is, hogy róla írom. Csak nem tudom, hogy oda adjem-e :/.
2012. febr. 29. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 évesen nem ájulnék be egy tinilány versétől, ha biztosítva lennék afelől, hogy nem lesznek következményei, akkor is max csak megdurrantanám a gárét... :) Persze ez csak az én véleményem, vannak ám csodák.. :D
2012. febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommikat mindenkitől ^^
2012. márc. 1. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!