Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ahogy társaságba kerülök,...

Ahogy társaságba kerülök, egyszerűen lebénulok. Ülök, magam elé meredve, nem tudok megszólalni, izzad a tenyerem, és nem merek senkire rá nézni. Olyan mintha teljesen lebénúlnák belülröl. Mit tehetnék, hogyjó izüeket tudjak beszélgetni másokkal?

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt a reakciót úgy hívják hogy gátlás!

hányéves vagy?

2012. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
22 vagyok.sajnos egészen kiskorom óta ez a helyzet. retegek az emberektöl,ha az utcán megállit valaki már remeg a lábam. mit tegyek??
2012. márc. 7. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

párkapcsolatod van?

2012. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok igen.van párkapcsolatom,de attól félek hogy e miatt tönkre megy. rengeteg ismerőse,barátja van,és mindig attól félek hogy mikor jelennek meg.
2012. márc. 7. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus!
2012. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem rá.Ezért akartam más megoldást találni.
2012. márc. 7. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu. Mikor kommunikációra kerül sor, akkor blokkolok, sajnos én se tudok az emberek szemébe nézni és elég zavaró. Megoldást sajnos nem tudom, de együtt érzek veled.

21/F

2012. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Elég rosz dolog és fogalmal sincs mitöl félek? rossz bele gondolni hogy igy kell leélnem az életem?!
2012. márc. 8. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Boldog Élethez joga van mindnekinek! Én is hasonló cipőben jártam, de mér kezdek "felébredni" megismerkedte egy különleges emberre, ö adott tanácsokat, bár ezeket, nem igen fogadtam meg, (párkapcsoalti tanácsok) elsősorban ezek voltak a fő témák... még is örülök, hogy megismerhettem, élete megyik talán legjobb nyaralása, és napja volt. Nézzétek meg a Titok cimű filmet, Nekem ez segített sokat! ha kellet, ügyintézés, eligazítás, stb tehát tudok, értelmesen, komolyan, udvariasan kommunikálni, emberekkel, idegenekkel, ha kell. Meg aztán melegszívű ember vagyok, elég nehezen mondok nemet is.... Érzem, hogy sok mindenre lennnék képes, sport stb érzem, hogy különleges ember vagyok, ill lehetnék, ha vágyaim, álmaim megvalósítanám.... 20/F
2012. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.nagyon hasznos tanácsokat adtál. megkérdezhetem hogy ö,milyen tanácsokat adott neked? hát ha nekem segitenek.sok apró lépésben lehet hogy nekem is sikerülne kikászálodnom a problémákbol.
2012. márc. 9. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!