Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg teli van átlag személy...

Tényleg teli van átlag személyiséggel most már a világ? Nincsenek igazi karakterek?

Figyelt kérdés

Vagyis vannak, de nagyon kevés... szerintem

Nekem úgy tűnik mintha úgy összemosódnának nagyon a személyiségek, és egyre kevesebb lenne a véglet. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy így is unalmas lenne az emberiség, csak nincsenek olyan embereket akiket nagyon lehet utálni, szeretni, akik meghalnak az elveikért, vagy bármi ilyen véglet, csak nehéz megfogalmazni

Vagy csak nekem van túl romantikus elképzelésem így az emberiségről?


2012. márc. 12. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hol élsz, minél nagyobb a település annál változatosabbak lesznek a személyiségek, mert kevésbé tudják visszarugdalni az eltérőeket a droidok a "normális" kerékvágásba.

Amúgy sztem éppen hogy nő a változatosság. Talán a meghal az elveiből típusból kevesebb van mert kevesebb a vallási fanatikus, de ez jó.

Egyébként zsák a foltját, én kicsit extrém vagyok, és a nagyon sablonos figurák könnyebben kikopnak mellőlem.

2012. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek olyan körülmények (legalábbis itt, Európában), hogy meg kellene halni az elveinkért. A terroristák ezt teszik, "különlegesek", mégis, talán jobb lenne a világ nélkülük. És gondolj bele. Azt mondod, nem lehet embereket nagyon szeretni. Dehogynem egy anya (a legtöbbje, én is) annyira szereti a gyermekét, hogy ölni tudna érte.

Hidd el, nagyon színes a világ, csak vagy nem fogadják el egymást az emberek, vagy észre sem veszik, hogy milyen különlegesek a társaik, mert mindenki csak a saját maga kis világát látja.

2012. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki ugyanolyan. Egy nagy massza az emberiség, olyanok mint sok arctalan bábú. Szerintem elég unalmasak.
2012. márc. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!