Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valamit rosszul csinálok a...

Valamit rosszul csinálok a tampon felhelyezésénél?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kell használni, szóval nem azért írok, hogy hova kell dugni :D Az van hogy 3 éve betétet használok, de nagyon átszeretnék térni a tamponra. Minivel próbálkoztam, mert ugye először ezzel kell, és az a para, hogy egyszerűen amikor felhelyezem, valamibe megakad, és hiába tolom fáj és nem merem tovább tolni. Ez lehet a medence fenék izomzata, amin muszáj lesz továbbhelyezni? Normális válaszokat várok. Előre köszi aki válaszol. :) 18/L

2012. márc. 13. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én először amikor használni akartam asszem 13 éves voltam de nekem sem ment de aztán rájöttem hogy nem kell megijedni ha kicsit megakad told tovább határozottan esetleg más irányba kicsit mozgasd el és menni fog :) tavaly nyáron nekem nyaraláson jött meg és muszáj volt azt használnom mert különben nem mehettem volna a tengerbe annyit meg nem ér meg: D szóval erőt vettem magamon és sikerült elsőre azóta azt használom és nagyon kényelmes :) néha még most is bénázok vele de midníg sikerül csak bele kell jönni : )

15/L

2012. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
huhh :D égő, hogy egy nálam 3 évvel fiatalabb segít nekem, de köszi szépen, aranyos vagy és megfogadom a tanácsod
2012. márc. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!