Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért viselkedek így számomra...

Miért viselkedek így számomra új csaj ismerősök közelében?

Figyelt kérdés

szóval ha vki megszólít élőben, vagy elkezd beszélgetni velem, akkor kb nem sok mindent tudok mondani neki, egyszerűen kellemetlenül érzem magam, és jön az a kérdés hogy "most mivan" és én meg kb elkezdek röhögni, elég szánalmas xdxd


és nem állítom hogy egyértelműen bejön, azt inkább mondanám hogy van benn vmi vonzó, de most ha meglátnád lehet hogy nem látnátok benne semmit


vajon ha full csumpi lenne nem jönnék egyáltalán zavarba?


18f


2012. márc. 20. 22:06
 1/6 anonim válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen csak azért blokkolsz le, mert nem ismered? Ha meg ráadásul még tetszik is a csaj, akkor nyilván nem akarsz beégni előtte.
2012. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaja, ez kb az lehet......csak probalj ellazulni es kesz :)
2012. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "csumpi"? :D :$
2012. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem állítom hogy tetszik, egyszerűen jó vele beszélgetni, szimpatikus


csumpi: csubakka kinézetű, nem éppen előnyös külsővel rendelkező lény xd magyarul csúnya :D

2012. márc. 24. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy mondhatod azt, hogy jó vele beszélgetni, amikor nem is tudsz vele miről és nincs is közös témátok? :D és még kellemetlenül is érzed magad ráadásul...szóval szerintem + pont az van, hogy csak tetszik neked külsőleg és látod, hogy ő laza és könnyen megnyílik, de attól te még nem, mert te "nem olyan fajta" vagy, te zárkózottabb típus vagy (gondolom...). És nincs + köztetek az az összhang, ami kell ahhoz, hogy bármiről fesztelenül, lazán el tudjatok beszélgetni. Lehet, hogy ha csupmi lenne, akkor is zavarba jönnél :D mert talán téged is zavar a kínos csend, amikor a kommunikáció megszakad az éterben, és közben néznek rád zavarba hozóan, hogy mondj valamit, neked pedig nem jut eszedbe semmi, mert egyszerűen nem tudsz mit hozzáfűzni a témához. :D jól gondolom? Vagy a csaj szépségétől jössz zavarba? De akkor + mégis csak tetszik... Vagy hogy van ez? Egyáltalán aktuális még ez a téma? Ja és egy konkrét lányról van szó, vagy többről (mert hogy "új csaj ismerősök")?
2012. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

egy konkrét csajról, de kajak nem az a tipikus szépség,ink átlagos. de vannak közös témáink, illetve konkrétan, egy közös, a zene, amiről beszélünk néha


"mert talán téged is zavar a kínos csend". igen, de kb múltkor is az volt hogy csak 3szor kérdezte "hogy most mivan" ez olyan gáz..mert hogy fura fejet vágtam. de kajak nem értem


attól jövök néha zavarba ahogy néz rám és megkérdezi hogy most mivan. nem attól ahogy kinéz


igen aktuális, teljesen


más csajoknál is előfordult ez a dolog, de csak akiket még nem ismerek jobban, még az ismerkedés elején


és még1x mondom, hazudnék ha azt akarnám hogy összejöjjünk, vagy meghúzzam, mert nem érzem így, egyszerűen csak olyan jó vele beszélgetni, mert van vmi közös, annak ellenére hogy még alig ismerem, de ha vki zenél és szimpatikus nekem azt nekem meg kell ismernem, sajna suliba alig van ilyen:\

2012. márc. 24. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!