Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyen baráttal mit lehet tenni?

Ilyen baráttal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy jó lánybarátom, aki teljesen kifordult magából. Folyamatosan dicséri és magasztalja saját magát. Mindig azt kell hallgatni, hogy ő milyen szép, a párja szerencsés, hogy ilyen barátnője lehet. Ő tehetséges és ha kétségbe merem vonni azt amit állít akkor le vagyok szólva.


Hárman vagyunk barátok. A lány B, én és egy másik srác Z. Most a másik sráccal Z-vel folyamatosan ellenem vannak. Egymást dicsérgetik és bármit mondok biztos bele kötnek. Én vagyok a hülye minden helyzetben. Ez már odáig fajult, hogy páromat is fikázták és a nagymamát is kinevették, mert nagyapám halála után a hamvakat haza vitte pár hétre.

Legutóbb szóvá tettem, hogy sajnálom, hogy a barátságunk meggyengült és akkor csak néztek ártatlan szemekkel, hogy szerintük ez nem így van.


Sajnos az a baj, hogy sose szólok vissza az embereknek. Nekik se. Egyszer kicsit indulatosabban reagáltam valamire és jött a véres rongynézés.


Z tegnap vizet cserélt az akváriumában és addig a halat a poharamba tette és amikor rászóltam, hogy mindennek van határa akkor még ő tett engem nevetségessé. Vigyorogva elmosta a poharamat és mint egy dedósnak közölte, hogy csak el kell mosni.


Van egy csoporttársam R, akivel jóba vagyok mostanában és sokat találkozunk, de a B-t nem mellőztem. De mondta, hogy féltékeny, ha nem vagyok vele, mert B nem kedveli R-t. De azért mert ő nem bírja attól még más lehet vele jóba.

A rossz a helyzetben, hogy egy kollégiumban lakunk mindannyian és gyakori a súrlódás.


22 F.


2012. márc. 30. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarazd el nekik, hogy szerinted miert gyengult a baratsagotok, miert zavarnak teged. Hogyha nem valtoztatnak, tovabb folytatjak, hanyagold oket, es mutasd meg hogy te bizony el vagy nelkuluk is..
2012. márc. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 F vagy? És így viselkedtél/viselkedsz?Ezt komolyan mondod?Haver,keményítsd meg a szívedet,legyél férfi!Már akkor le kellett volna verned egy pofont a srácnak,amikor kinevette a mamádat,de akkor főleg!A pohár tartalmát meg ráborítani,amikor beletette a halat.A saját terepükön,azon a "verbális" csatatéren nem tudod őket legyőzni,mivel tetvek,ezért folyamodj ilyenekhez.
2012. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaja ezeket vágom... csak mindig utólag jutnak eszembe a dolgok! :S Tipikus.


Nem annyira erősek verbálisan, csak össze állnak és ketten egy ellen vannak!

2012. márc. 30. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez magas, keress másik társaságot.
2012. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!