Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek jól telt a szünet, én...

Nektek jól telt a szünet, én baromira unatkoztam?

Figyelt kérdés

:D:D


és most is, kb összefoglalva gitároztam átlag 4 órát minden nap van hogy többet is, és alig voltam kint, mivel egy barátom van, neki meg nem volt kedve kijönni, hát ez mekkora fos, és msot is itt ülök a gép előtt, és bazira unom a fejem


milyen volt a ti szünetetek?


2012. ápr. 8. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is egy része unalmas volt, pedig annyit kéne tanlunom, de az még az unalomnál is rosszabb. :)

Am hány éves vagy merre laksz? :D 17 vagyok, ha gondolod beszélgethetünk, írj privátot :D

2012. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig unalmasak a napjaim szinte, így nem volt újdonság :)


Bár a gitárt nekem is elkéne már kezdenem... elég régóta porosodik itt mellettem... csak lusta vagyok :=/


17/L

2012. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nekem is tanulnom kellett vna, de ez elmaradt xdxd majd hnap ha lesz kedvem


győri vagyok, de most nincs kedvem így random beszélgetni :\


nekem nem mindig, vannak rohatt jó napok, de vannak nagyon uncsik is


http://www.youtube.com/watch?v=41MGqy9-wGA&feature=related

nézd meg ezt, kedvcsináló :D

2012. ápr. 8. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen elpazaroltam a napokat. Csütörtökön még olvastam kicsit a napon, de ilyen időben csak ülök a gép előtt és pörögnek az órák. Ma sütöttem sütit. :D Egyedül a péntek estém volt a jó, egy barátnőm szülinapját ünnepeltük "kellemes" hangulatban. :D

Amúgy én is győri vagyok. :D

16L

2012. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szerda volt az utolsó nap, aznap este az unokatesóméknál volt egy kis baráti "összejövetel", rég nem látott ismerősökkel, az nagyon jó volt. A többi nap igazából semmit nem csináltam, nagyrészt olvastam, filmeztem, ma egész nap a nagymamámnál voltam, az mondjuk jó volt, holnap megyek a másik nagyszüleimhez, aztán tanulhatok keddre. :(
2012. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem mar mult pentek ota szunet van de kb olyan erzesem van mintha egy honapja tartana.

Csinaltam 1-2 dolgot de nem talalkoztam a barataimmal

A pillanatban voltam

2012. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Netbe öltem az időt.
2012. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt vártam téliszünet óta, és most nem volt egyszerűen mit csinálnom ...
2012. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!