Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van így? Nektek nem...

Miért van így? Nektek nem felháborító?

Figyelt kérdés

Hogy lehetnek ilyenek a gyakorikérdéseken fenn lévő emberek?

De komolyan!Valaki feltesz egy kérdést arra bárki szabadon válaszolhat!-eddig OK!

Aztán elvárják, hogy olyan választ adj, ami nekik is tetszik, mert ha nem egyezik az ő elméletükkel, akkor már le is vagy szavazva!Ez akkora h*lyeség! pl.:


Éppen megnéztem egy olyant, hogy ki szereti Muri Encit?

Aki azt írta, hogy őneki tetszik akkor az ő válasza már csak 10 százalékban hasznos.Attól miért kell rögtön leszavazni az embert, ha nem egyezik a válasza a többiével??

Felháborító!Nektek nem?



2012. ápr. 10. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma egy olyan világban élünk, ahol az egyén van a középpontban, aki el akar adni neked valamit téged fog elkezdeni dicsérni, hogy milyen okos, szép, stb. vagy, tehát megerősíti benned, hogy mindig igazad van. Innen kezdve nem számít más véleménye, mert "én" vagyok okos, és a többi, vagyis tévedhetetlenek vagyunk. Ha valakinek nem tetszik a véleménye, akkor azt leszavazzuk, mert "hülye", hogy azt a sz.rt hallgatja, ami még a fülünket is sérti. Szóval abszolút nem vagyunk toleránsak egymás értékei, nézőpontja felé, a másik könnyebb hülyének nézni, mint megérteni a ő világát, ahol Muri Enikő egy nagyon jó énekesnő. Persze ez nem tudatosul bennünk, mert szépen lassan van adagolva. Szóval több empátia, és ne nézzük hülyének a másikat, fogadjuk el az ő értékeit, amennyiben az nem törvénysértő. márpedig Muri Enikőt szeretni egész biztosan nem törvény illetve normasértő.
2012. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint amikor valaki fel tett kérdést, hogy betegsége miatt nem tud gyereket vállalni, és milyen végtelenül szomorú. Leírtam teljes jóindulattal, hogy szerintem akkor fogadjon örökbe egy gyereket... lepontoztak.Az bizonyult a hasznos válasznak, hogy "nekem nem kell gyerek" vagy valami hasonló. Csodálatos...
2012. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk tök mindegy hány pontot ad, ha tudod hogy a válasz hasznos a feltett kérdésre. az más tészta hogy fájhat az igazság pl a kérdezőnek és lepontoz,hát igy járt
2012. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat!

Azért ez tényleg nem jó, végül is mindig az a vége, hogy olyan kap százalékban jót aki egy nagy semmit írt.

aztán meg csak azt írja ki, hogy a válaszíró 63 százalékban ad hasznos válaszokat/az az egy válasz miatt, ami nem tetszik a többieknek/.

Aztán valakinek írsz egy igazán jó választ, az meg nem hisz neked, mert látja, hogy le vagy szavazva és azt hiszi, hogy mindig egy nagy semmit írsz!

még egyszer köszi a válaszokat, látom egyetértünk, és mind a 3an azt kapjátok, hogy LIKE /szerintem ez a válasz hasznos/!!!!! :D :) elevenítem a pontjaitokat!

2012. ápr. 10. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek a pontozásos dolognak csak annyi a jelentőssége, hogy így lehet növelni az oldal látogatottságát és egy pluszt ad az oldal és a készítők népszerűségéhez.

Egyetlen válaszadóra sem jelent semmiféle értékítéletet az, hogy hány %-os!

2012. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
FELHÁBORÍTÓ! Rohanjuk le, aki nem szereti a tejberizs arcú Muri Encit!!!! Aki meg még le is szavazza, akinek tetszik, azokat meg is kell kínozni!!!!
2012. ápr. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!