Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is szokta azt érezni,...

Más is szokta azt érezni, hogy úgy hal meg, hogy nem ísmerik a multját?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 22:40
 1/2 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok, és egyetlen jó dolog az életemben a multam, a szép emlékek. Viszont ez csak nekem számít, hiszen mindenki a jelent látja ami igen lehangoló. Néha úgy érzem az emlékek foglya vagyok, és ami a legrosszabb látom a jövőmet, és nagyon elkeserít.
2012. ápr. 13. 00:03
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne arra koncentrálj, hogy mit lát 'mindenki', hanem arra, hogy te hogy éled meg a mindennapjaidat.

Az ember a nehéz időkben hajlamos a múlt pozitívumaira támaszkodni, de ez hiba, mert a múlton merengés felőrli azt az energiát, amivel a jelent kell megváltoztatnod.

Nem, nem látod a jövőt, csak egy józan ember vagy, aki tisztában van vele, hogy ha most nem változtat semmin, akkor a jövő ugyanilyen szar lesz.


Mindenki a saját sorsának kovácsa, ha el akarsz érni valamit, akkor azért senki más nem fog megkűzdeni helyetted, NEKED KELL ODA ÁLLNOD ÉS MINDEN FAJTA ÖNSAJNÁLAT NÉLKÜL ELŐRE LÉPNI A MÚLT CSÁBÍTÓ DE FOLYTOGATÓ ÁRNYAI KÖZÜL EGY OLYAN JÖVŐ FELÉ, AMIT TE ALAKÍTASZ!


Hadd mondjak valamit, senkit nem érdekel a múltad és nem is fog senkit csakis téged, ezért az életet úgy kezd el élni mától, hogy te elégedett lehess vele.


"Nem a bíráló számít, nem az, aki fanyalog, mert az erős ember egy pillanatra megbotlott, vagy mert ezt vagy azt szerinte jobban is csinálhatta volna az, aki cselekedni mert. Egyedül azé az érdem, aki kiáll a küzdőtérre, akinek arca porban, verejtékben és vérben fürdik, aki vitézül tör előre, aki újra meg újra téved és hibázik, mert a tévedések és hibák minden erőfeszítés velejárói; aki síkra száll a nemes ügyért, aki szerencsés esetben végül megízlelheti a diadal gyümölcseit, s ha derekas teljesítménye dacára végül mégsem arat sikert, legalább tudja, hogy soha nem kell osztoznia a bátortalanokkal és hidegszívűekkel, akik nem ismernek sem győzelmet, sem vereséget.


Theodore Roosevelt


Olvasd el figyelmesen ezt az idézetet és minden szavát tedd a magadévá, és e szerint élj! VERÍTÉKBEN ÉS PORBAN HEVERJ, AKKOR ELÉGEDETT LESZEL MAGADDAL. AZT GONDOLOD VICCELEK, VAGY TÚLZOK, HÁT HAVER, KURVÁRA NEM, MENJ ÉS TEDD, MERJ LÉPNI ÉS CSELEKEDNI....GYERÜNK!!!

2012. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!