Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek még fejlesztenem...

Szerintetek még fejlesztenem kéne a rajztudásom? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Itt van néhány rajzom: [link]

[link]

[link]

[link]



2012. ápr. 13. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nem akar mindig jobb és jobb lenni, sosem éri el a tökéletességet:) ettől függetlenül tö jók^^
2012. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*tök
2012. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy kételkedem benned, de biztos vagy benne, hogy ezek mind a te rajzaid?
2012. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egész jók, viszont mindig van mit fejlödni, azt ne feledd :)


Amúgy a Nightwish lopta annak az albumnak a tervét az Evanescence EP albumjáról ;)


[link]

2012. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó elötti: Most hogy nézem igazad van.. Ezek szerint kamuzik a kérdezö.


Az elsö és harmadik képet is más nevü személy rajzolta, a kettö külön deviantart profilon van... Ha a saját rajzaid lennének, akkor nem két külön felhasználóra töltötted volna fel két külön név alatt...


Na ez aztán égés :)

2012. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

szerintem csak kevés az önbizalma, azért keverte a sajátját a többi közé.

nagyon szép a 3. kép, és ha szeretsz rajzolni, csak gyakorolnod kell és egyre jobb lesz.

Én úgy szoktam gyakorolni, hogy létező képeket rajzolok le, miközben nézem őket. Ha ez már jól megy, akkor megpróbálom emlékezetből lerajzolni.

Ha ez is megy, akkor általam elképzelt karaktereket próbálom lerajzolni pont úgy, ahogy elképzeltem.

de ez nem edzésterv, csak tipp. úgy lehet igazán szépeket alkotni, ha élvezed, amit csinálsz.

2012. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az a probléma ezzel, hogy mind a négy kép más-más személy nevén van szétszórva a neten... Nehezen hiszem el, hogy akármelyik is az övé lenne. Szerintem csak elismerést akar a kérdezö.


Viszont egy jó tanács, kérdezö: Valamivel érdemeld ki az elismerést, ne más munkájával.

2012. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy mindegyiket én rajzoltam.
2012. ápr. 14. 09:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor magyarázd már el nekem, hogy miért négy különbözö név alatt vannak feltöltve különbözö helyekre :) Tanulj meg hazudni :D
2012. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lol de szánalmasak vagytok emberek :DD mégis miért ne lehetne több helyre feltöltve? csak egy hely létezik? xD komolyan.. mi baj van az emberekkel?


am. szerintem szépen rajzolsz, de fejlődni sosem árt. azzal fejlesztheted ha rajzolsz, ennyi.

2012. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!