Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bukásra állok sok tantárgyból...

Bukásra állok sok tantárgyból és a szüleim nem engedik, hogy agykontroll tanfolyamra menjek, mert hogy sátánista, meg minden. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akik eddig részt vettek az évenkénti 4 napos agykontroll tanfolyamon, most mind kitűnők, én nekem meg nem engedik, mert hogy Istent megvető sátánista dolog. Bukásra állok földrajzból, biológiából, és fizikából, és év végére egy négyesem lesz csak, mert lusta vagyok tanulni. Mintha Schikamaru lelke szállt volna belém az utóbbi évben. 7.-es vagyok és olyan lusta vagyok, hogy a könyvet sem tudom kinyitni. Ha elvégezném ezt a tanfolyamot tuti kitűnő lennék, de anélkül mit tegyek szerintetek? Hogyan tanuljak és űzzem ki a lustaságot?
2012. ápr. 15. 23:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Most lehet le fogsz pontozni,de a véleményem az, hogy nem az agykontroll tanfolyam kijárása, elvégzése fogja "meghozni" a földrajz, a biológia,a fizika, a kémia,a történelem vagy akár a magyar irodalom vagy matematika 2-est.


Vegyél magadon erőt!

2012. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

5-ös kell nem kettes.


De ez már alapvető tény, rajtam kívül az összes osztálytársam elvégezte és 2-t kivéve mindenki kitűnő :(

2012. ápr. 15. 23:34
 3/23 anonim ***** válasza:

aham persze az összes...


kapcsold ki a gépet és tanulj.ha már ilyenkor nem alszol

2012. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem igazán a tanfolyamon múlik. Elvégezhetsz te 50 tanfolyamot is, ha lusta leszel használni a tanultakat. Tény, hogy az agykontroll segíthet, de ugyanígy segíthetnek más módszerek is. Tényleg embereld meg kicsit magad, hasonló dolgokat tehetsz tanfolyam nélkül is, csak akaraterő kérdése.
2012. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ne hidd, de itt Nyíregyházán bevett dolog az agykontroll. És most is képtelen vagyok tanulni, ezért is gépezek és nem alszom, mert nem vok fáradt (energiaital miatt).
2012. ápr. 15. 23:41
 6/23 A kérdező kommentje:
Előző: Szinte nincs is akaraterőm. Régen volt, most már ellustultam valahogy.
2012. ápr. 15. 23:42
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

A szüleid igen sötétek.

Te is sötét vagy, csak másképp. A te sötétséged rokonszenvesebbnek tűnik, de éhen halni azért mégis te fogsz és nem ők.


Vedd meg az agykontroll könyvet, aztán olvasd el titokban.

2012. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Légyszi ne mondj ilyet rájuk, kösz.


Nincs ilyen, hogy agykontroll könyv, sok könyv foglalkozik ilyennel. A tanfolyam az igazi, a bevált.


Nem fogok éhen halni, és szomjam sem halok.

2012. ápr. 16. 00:39
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

akkor rajtad az agykontroll se segít.. azt hiszed ahhoz nem kell akaraterő? elárulom, én sem végeztem el tanfolyamot, de viszont vettem a fáradságot és utánanéztem a témának. rengeteget olvastam és most próbálom hasznosítani az infokat. ha mindenáron agykontrollozni akarsz, ráadásul az osztálytársaid már voltak tanfolyamon, miért nem kérdezgeted őket, hogy ők hogyan használják, milyen technikákkal javítottak a tanulmányi eredményeiken? most komolyan.. ennyi eszed nincs? ha ilyen lusta vagy, várhatod a csodát.. legalább az agykontrollnak utánanézhetnél részletesebben, ha már ennyire érdekel.

a szüleid meg elég sötétek lehetnek. mi az, hogy sátánista dolog? keressél már nekik egy értelmes leírást az agykontrollról és olvastasd velük végig.

te meg ne csak a narutót lessed, hanem csinálj értelmes dolgokat is. meg legalább napi 1 órát szánhatnál a tanulásra, mert később nagyon meg fogod szívni, ha most nem szoksz hozzá. hidd el tapasztalatból írom :/

na remélem egy kicsit elgondolkodtál és változtatni fogsz a dolgokhoz való hozzáállásodon.

sok sikert :)

2012. ápr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Előző, ezen jót röhögtem xDDD


Te adtad eddig a legmotiválóbb választ :)

2012. ápr. 16. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!