Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Találtam munkát és hétfőn...

Találtam munkát és hétfőn utazom Pestre a 13 kerületbe. Sajnos a munkaerő és kölcsönző cégről nem tudok semmit, de összeszerelői munka körben keresnek embereket. Nem nagyon bízom a dologban. Még szerencse a férjem kísér. Érdemes fel menni Pestre?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 11:15
 1/2 anonim válasza:
É is voltam fent Pesten az ADECCO nevezetű munkaerőkölcsönzőnél, irtó nehéz volt megtalálni, vagy 2 órát bojongtunk oda-visza, és csak egy kérdőívet töltettek ki velem. őszinén szólva szerintem csak valami statisztikai adatgyűjtés volt. De nem tudom te melyik céghez mennél, mert több is van. Az tuti hogy miután én voltam náluk, csak egyszer hívtak, hogy "nem feleltem meg a cég elvárásainak" az érettségimmel, meg a két szakmámal összeszerelőnek. Érdekes. És a hírdetésük azóta is fut a neten meg újságokban is.
2009. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Hát velem semmilyen kérdő ívet nem töltöttek ki,mert meg sem vártam.Az ismerősök mondták,hogy nem ajánlják a munkát,mert lenyúlják az emberek fizetését.Szállás ott lent volna fent,de idegenekkel nem akartam aludni egy szobába.És persze keveset fizettek volna.Közben megtudtam a cég nevét:People Wanted.
2009. jún. 26. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!