Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történik velem? Nem érzek...

Mi történik velem? Nem érzek semmit

Figyelt kérdés

Semmit,abszolút semmit....szeretetet,boldogságot,utálatot.......semmit.Az együttérzés még megmaradt bennem,de tudom hogy ez is eltűnik majd

15/L



2012. ápr. 20. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez átmeneti, el fog múlni, meglátod. Nekem is voltak már ilyen időszakaim. Együtt jár a kamaszodással.
2012. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na jó,elegem van az ilyen válaszokból!!!Kamaszodom??Tényleg??6 éve??
2012. ápr. 20. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Látod, máris megcáfoltad magad. Haragot tudsz érezni. Nincsen veled semmi baj. :)
2012. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek, ez valószínüleg csak átmeneti.

Én azt mondom, hogy próbáld meg kihasználni.

A nők általában érzelmi döntéseket hoznak, nem képesek racionálisan gondolkodni. Ha jól értem a "problémádat", te jelenleg képes vagy érzelemmentes, objektív döntéshozatalra. Használd ki ezt az állapotot.

2012. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üres és unalmas az életed. Kezdhetnél magaddal valamit. Valami új, valami izgalmas kéne, ami kizökkent a hétköznapok taposómalmából. Szórakozás? Hobbi?
2012. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is 15 éves lány vagyok és ugyanez a helyzet. Tudok együttérezni és mérges lenni, de ezen kívül valami eszméletlen kevés érzelem szorult belém.

Én egyszerűen vidám természetű vagyok, pedig nem vagyok boldog, nevetek sok mindenen, de pl. ha kapok valamit, jól sikerül egy verseny/dolgozat stb. nem leszek tőle boldog.

Képtelen vagyok szomorú lenni, sírni valamin (volt hogy mindenki sírt, csak én nem), meghatódni. Ezek helyett is inkább marad a dühösség.

Szeretni valakit... a családomból senkit, de a fura hogy amíg minden barátnőm könnyen szerelmes lesz, én soha nem zúgtam még bele senkibe, beszélgetek srácokkal, volt pasim is, de nem éreztem semmit se iránta...

Az életem egyébként nem unalmas, mert próbálom az előnyömre fordítani, ezt a nem érzek semmit állapotot. Ha 2 érzés közül választhatsz: a dühösség és az egyszerű vidámság közül, akkor az életed is vidám, mert a szomorú érzéseket nem ismered.

Egyébként nem történt veled valami nagyobb lelki trauma 1-2 éven belül, esetleg mostanában? (velem történt, most felesleges leírni, hogy mi, de nem lehet, hogy ennek a hatása?)

2012. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem tortent olyan ami megviselt, es amiatt par evig en is ilyen voltam. Hogyha valtoztatni akarsz rajta es probalkozol akkor menni fog.
2012. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az történik veled, hogy kezdesz kiégni. Én is hasonló cipőben járok. 16/L
2012. júl. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem ugyanez van és kiderült a barátnőm is így érez.. illetve nem érez. Remélem hogy el fog múlni mert elég idegesítő. Na legalább ideges vagyok! :D 14/l
2012. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!