Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolnak az emberek...

Mit gondolnak az emberek rólam ha ez vagyok én? (azt hogy gonosz vagyok? )

Figyelt kérdés

Amúgy fiú vagyok.


-A tél a kedvenc évszakom,sőt a többit gyűlölöm,főleg a nyarat.

-Szeretem ha esik az eső,szomorkás az idő,nagyon fúj a szél.

-Hosszú hajam van,szeretem ha össze-vissza van,beleióg a szemembe,eltakarja az arcom.

-Ha zenét hallgatok akkor csak a Hells Bells,Back in Black jöhet szóba. (az ACDC től...)

-Nem szeretek bulizni,nem szeretem a nagy társaságot,ünnepeket.(kivéve a Karácsonyt)

-Egyes személyeket ok nélkül elitélek,mert nem szinpatikusak,valami nem tetszik bennük.

-Csillapithatatlanul nagy bosszúvágyam.haragom van.

-Egoista vagyok.

-Gyűlölöm a nyüzsgést a sok embert egy helyen

-Kimondhatatlanul agressziv vagyok

-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet kimutatni.

-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet okozni.

-Amikor örülök azt egy icipici pár másodpercig tartó mosolygás jelzi.

-Mindenki szerint brutális gonosz humorom van. (pl:A gyerekek az óra közepén vannak...Minden a legnagyobb rendben van...Egyszer csak a tanár elkezd fulladni,vért köpni köhögni...majdöszzeesik és a saját vérében fullad meg. Vagy. Megy eg öreg bácsi az uton kerékpárral...Egyszer csak elkezd habozni a szája,megbolondul,leesik a kerékpárról az árokba és vért kezd okádni és meghal!)

Nekem ez nagyon-nagyon vicces.Lehet hogy homorérzékem sincs?:/

-Nem fogadok szót,vagy nagyon nem szivesen ha parancsolnak nekem,Gyűlölön ha nekem akar valaki parancsolni.


-Mindennek az ellentéte vagyok,EGY NEGATIV SZEMÉLY!!!


2009. jún. 22. 13:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
87%
Gonosz vagy.
2009. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy kamasz vagy. Ez még nem a világ. :)
2009. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%

Előző vagyok

Ezen nem akarsz változtatni? Nem akarod, hogy szeressenek?

2009. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%
lehet, hogy kinövöd. próbálj megváltozni. vagy nem akarsz? voltál már szerelmes? akkor észheztérsz. (vagy inkább elmegy az eszed:)) a humorodról pedig... eléggé... gonosz vagy...
2009. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
98%

Tél a kedvenced?-szeretsz hóembert építeni,meg szánkózni!

Szereted ha esik az eső szomorkás az idő?-valószínűleg napallergiád van!

"Kimondhatatlanul agressziv vagyok"-most nagyon megijedtem!

A humoroddal írhatnál egy könyvet,ami horror-vígjáték kategóriába eshetne!

XD


Am nem vagy gonosz,csak nem gondolkozol normálisan!

Nem tudom hány éves vagy,de gyanítom,hogy a kamaszkorban vagy!

Majd megjön egyszer az eszed.

2009. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%

"-Egyes személyeket ok nélkül elitélek,mert nem szinpatikusak,valami nem tetszik bennük.

-Csillapithatatlanul nagy bosszúvágyam.haragom van.

-Egoista vagyok.

-EGY NEGATIV SZEMÉLY!!!

-Mindenki szerint brutális gonosz humorom van.

-Kimondhatatlanul agressziv vagyok

-Egyes személyeket ok nélkül elitélek,mert nem szinpatikusak,valami nem tetszik bennük.

-Csillapithatatlanul nagy bosszúvágyam.haragom van.

-Egoista vagyok. "


Ezeket kivéve a többi rám is igaz :D

2009. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
96%

szerintem is inkább csak kamasz mint gonosz.

Néhány pont rám is igaz de csak a jók :D (1,2,5,6,9) :D

2009. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
98%

Gondold végig, hogy mindennek mi lehet az oka.


Az hogy az esős, borongós időt szereted, attól még nem leszel gonosz, sok dolog, amit felsoroltál inkább arra utal, hogy melankolikus típus vagy...


Az agresszió és a düh is jelent valamit, csak úgy nem lesz az ember dühös valakire vagy valamire. Kire/mire haragszol amúgy ennyire? Mellesleg az ember alapvetően eléggé agresszív.

Az hogy nem fogadsz szót, az egoizmus miatt van szerintem...de fel kell fogni mindenkinek, hogy nem ő a világ közepe, sajnos ez így van... Az meg ha neked nem tetszik valakinek a ruhája,haja, magassága,hajszíne, stb, nem értem miért kell elítélni, de sok ember ilyen egyébként, sokakból hiányzik a tolerancia :(


"-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet kimutatni.

-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet okozni." ->számomra ez a legfurcsább. Nem tudsz( pedig késztetés lenne) vagy nem akarsz, esetleg képtelen van rá (semmi késztetés a szeretet kimutatására vagy bármilyen érzelemként való értékelésre)?


A humorod tényleg beteges. De gondold végig. Ha élőben látnád, esetleg rokonon ezeket, akkor is ilyen humoros lenne? Ha úgy érzed igen, akkor a lelkivilágod és az értékrended nincs rendben.

2009. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
97%
gonosz nem vagy, csak max kicsit depressziós. de biztos vagyok benne hogy kinővőd a lázadó korszakodat.
2009. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
57%

Fönn és lenn, fény és árnyék, rossz és jó: EGY.

Csak az ellenkezője értelmezi mindegyiket. Csak egymással létezhetnek. Duálisok, mint a halak korszaka volt. A mai gyermekek már jórészt a Vízöntő gyermekei. Nem értik ezeket, nincs igen és nem, jó és rossz, nincs mindennek az ellentéte. Egységben néznek mindent nem különbözttenek meg színt és fonákot. Te más vagy mint ők. Ezt érzed.

Mi idősebbek mind ilyenek voltunk, mint Te vagy. Halak. Jézus és Lucifer, ördög és angyal.

2009. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!