Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más élvezi az életet . Nekem...

Más élvezi az életet . Nekem a szemetes le vitele olyan erőfeszítés mint másnak a mont everstet? és mindig azt érzem a napi rutinokkal sehol se vagyok.

Figyelt kérdés
egész életemben futok saját árnyékom után ,kérlek segítsetek ..
2012. ápr. 30. 13:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*megmászni a M.E et (elírtam)
2012. ápr. 30. 13:33
 2/11 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben, mert ez így nem túl érthető.

Az a problémád, hogy neked a mindennapi dolgok megerőltetőek, vagy hogy nem tudsz kikapcsolódni?

Bocsi, ha csak én értetlenkedek itt! ^^'

2012. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

úgy érzem mindenről lemaradtam .most is itt vagyok a szobában és nincs semmi értelme h kimozduljak szörnyen is nézek ki beesettek a szemeim.Egy rakás szar vok ez az igazság :(


Semmit nem értem el eddig az életben ..-az évek csak úgy telnek .kortársaim olyan lehetőségekkel tudnak élni amivel én nem. Napi rutin szintű feladatok ellátására se vagyok sokszor képes -egész nap csak bőgnék ,megsemmisülnék legszívesebben ,és kimozdulnék. Közben meg tudom még jobban lemaradok..

2012. ápr. 30. 14:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan kellemetlen mostanában az életem. Iszonyat nehéz tenni ellene az bizonyos. Én sem tudom, hogy mit csináljak. Hogy kezdjek neki. És ráadásul, ha nincs senki, akivel őszintén, bensőségesen tudnál beszélgetni, akkor még nehezebb. Én vagyok így kb. De hamarosan pszichiáterhez megyek. Remélem egy fokkal jobb lesz.

Egyébként hány éves vagy? És mióta érzed így magad?

23F

2012. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nekem is volt sok minden ,gyerekkor traumából származó lelki dolgok -ezekkel küzdeni is épp elég volt. De társadalmilag semmit nem értem el.. és valahogy képtelennek is érzem magam .Lehet a körülmények miatt -mintha a múltam beárnyékolná az egész életem :(


27 vagyok, és mióta volt egy rövid kapcsolatom aminek szakítás lett a vége, mert rájöttem h engem teljesen romba döntene -na azóta még rosszabb..


És Te ? tanulsz még ?vagy dolgozol ?

2012. ápr. 30. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs munkám és az egyetemet is otthagytam. Semmi motivációt nem éreztem a folytatásra.

Neked van valami munkád?

2012. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

van de a motiváció hiány kihat rá ..-lehet felmondok ,mert mindig ilyen menekülhetnékem van. vagy nekem mondanak fel .Azért lenne amit sajnálnék ,pl a kollégákat. De ..csak azt érzem h a lelki gondjaimat az h most itt van munkám nem oldja meg. Most olyanon gondolkodom h ki kéne menni el innen ,de nem a közelbe tengeren túlra.


Tudod iszonyatosan szeretnék úgy ébredni hogy kitörlődik a múlt. És mint tisztalappal kezdeni..-mert ezzel a tudattal sose jutok 1-2re ..


mit tanultál ? miért hagytad abba ?

2012. ápr. 30. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Tanári szakon tanultam. Angol-magyar. A nyelvek mindig is érdekeltek, de sajnos a kapcsolatteremtés és a kommunikáció problémáim állandóan visszahúztak. Nem tudom, hogy bele tudnék-e vágni újra bármibe is a közeljövőben.

Külföldön gondolkoztam én is, sőt két éve voltam is Londonban néhány hónapig. Nem sikerült ott sem az érvényesülés, ezért aztán idő előtt hazajöttem. Alkalmi munkákból tengődtem egyébként.

2012. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hasonló a helyzetünk..Ha van kedved még beszélgetni irj privát ,és adok skype elérhetőséget..
2012. ápr. 30. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a mai világban nem lehet olyan jó életet élni.F/10
2012. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!