Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kb minden ember aki még nem...

Kb minden ember aki még nem ismer vagy nem annyira ismer előre elítél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mert apukám egy híresebb sport edző Magyarországon és mindenki előre elítél h milyen nagyképű vagyok meg stb.. amikor ez nagyon nem igaz.. nem vagyok nagyképű hiszen nekem még nincs semmire az lennem! Apukám miatt pedig pláne nem vagyok nagyképű!

Nem rég egy lány állítólag írt nekem üzenetet facebook-on és én nem válaszoltam rá mivel nem jött meg.. az apukája szólt rám h a kislányom írt neked egy üzenetet de te nem válaszoltál rá most olyan szomorú.. én meg csak néztem,h milyen üzenet? Nekem ha ír valaki válaszolok szóval nem értettem.. + még pár nap múlva visszahallom h az a lány azt mondta rólam h én milyen nagy-nak hiszem magam mer még vissza se tudok írni..


2012. máj. 10. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat.
2012. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elsőhöz
2012. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Tears from the moon

Fall down like rain

I reach for you

I reach in vain


Hallgasd e dalt akármerre mész. Enigma- Tears from the moon

2012. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez a dal most hogyan jön ide?
2012. máj. 10. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:

De miért nem vetted kezedbe a dolgokat és írtál a lánynak, hogy "Szia! Ne haragudj, de nem kaptam meg az üzeneted (apukád említette, hogy írtál). Miről szerettél volna beszélni? :-)". Aztán hadd örüljenek, ha már képesek ilyen kis semmiségeken fennakadni...

Egyébként semmi baj nincs veled, őket minősíti, hogy azelőtt itélkeznek, mielőtt kicsit is megismernének. Arról pedig nem tehetsz, hogy a kiscsaj nem tudja kezelni a gépet/közösségi oldal funkcióit. (Egyszer érdemes lenne kiszámolni mennyi az esélye, hogy elveszik útközben az üzenet vagy akár sms, vagy bármi, mert nagyon gyakran mondják ezt, de ténylegesen iszonyú ritkán történik meg.)

2012. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!