Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti ilyenkor mit szoktatok...

Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni? (lent)

Figyelt kérdés
Most nagyon rossz a lelkiállapotom, úgy érzem mindenki elhagyott, már senki sincs aki közel állna hozzám, egyedül vagyok, nincs egyetlen egy barátom sem, hiába keresek, de nem találok. Most sírni tudnék, de nem akarok. "Mikor elesek senki sem segít fel és már régóta itt vagyok, sebbel a szívemben, mert mindenki elhagyott és hátat fordított nekem." Ti ilyenkor mit csináltok?

2012. máj. 10. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én leírom gondolataimat, és verseket írok. Kiírom magamból a bánatom, és érzéseim. Régen nagyon sokat voltam magányos. Sokan vettek körül, mégis magányos voltam.

Szerencsére már nem vagyok magányos, hiszen férjhez mentem, és van egy gyönyörű kislányunk, de a versek írását nem adtam fel.


Ezt 2004 környékén írtam:


"Reggel felébredsz, s azthiszed minden jó, és sokan szeretnek,

Aztán jön a másikreggel, és rádöbbensz tévedtél,

Felülsz az ágyban körülnézel, de csak a magány köszön Jóreggeltet,

Rájössz minden elveszett, amit egykor szerettél..."


By: Seti :)

2012. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Lány vagy fiú?

Egyébként ilyenkor gondolkodok...sokat, és egyszercsak rájövök h nincs minden veszve...remény=boldogság

2012. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14/L
2012. máj. 10. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, akkor neked a legjobb, prbáld legalább haveri szinten tanrtani akik most vannak körülötted, godolom jövőre meg úgyis új suli, ott bővn lesz lehetőséged új barátokat szerezni. ;)
2012. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Zenét hallgatok, vagy könyvet olvasok. Barátaim nekem se nagyon vannak. Akik vannak azok is inkább már csak "ismerősök". Én is egyre inkább úgy érzem, hogy mindenki elhagy, elköltözik tőlem messzire, aztán onnantól fogva le vagyok sz@rva. Majd ezt is túlélem valahogy...
2012. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Naplót írok. Az néha segít átlátni a dolgokat, és megkönnyíteni egyes helyzeteket.
2012. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ilyen gondom,mert senki nem állt mellettem.(jó persze családon kivül de amugy semmi,senki)
2012. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!