Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 éves lány vagyok, kiskorom...

15 éves lány vagyok, kiskorom óta csendesebb, visszahúzódó, gátlásos vagyok. Még változhat a személyiségem?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 10. 20:08
1 2
 1/20 anonim válasza:
53%
Gimi végére is sokat változik az ember (főleg utolsó évben).. hát még egyetemen :)
2012. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Jó esetbe egész életedben változhat a személyiséged. Fejlődsz. De neked is dolgoznod kell ezen. Szerintem igen dícséretes ha már 15 évesen ezen gondolkodsz.
2012. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

sajnos a gátlásosság velejárója ez, hogy azon gondolkodsz hogy mikor leszel gátlástalanabb, ez egy rossz irány

csak úgy lehet fejlődni hogy elengeded magad, és próbálsz megnyugodni, szép lassan, tudatosan simán változhatsz jó irányba:D

2012. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Én is visszahúzódó voltam kiskoromban, de mostanra képes vagyok felengedni társaságban... 18/F
2012. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
48%
Változni bármikor tudsz :)
2012. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"csak lazíts", ennyi. Érted? :))))))))))) Biztos azért vagy gátlásos, mert nem jöttél még rá erre a hatalmas jótanácsra...


Viccen kívül:Nem hülyeség tenni érte, de hogy ahhoz elég vagy-e egyedül, az jó kérdés.

2012. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szia ÉN :D !!! 15/L
2012. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha már így egymásra találtatok ketten, az pl. lehet jó út, hogy hasonlókkal barátkozni, aztán első körben egymás előtt föloldódni. Utána könnyebben jön a folytatás másokkal. Amit nem gondolok kivitelezhetőnek: vagányok közé menni, és magadra / magatokra erőltetni, hogy lazák vagytok...
2012. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Én 16 éves lány vagyok, szintén csendesebb, visszahúzódó és igencsak gátlásos. Vannak jobb és rosszabb napjaim, nemrégiben találtam pár igazi barátot és kezdek felszabadultabb lenni, persze csak ismert közegben. Szerintem kis mértékben változhat a személyiséged, de kifordulni nem tudsz magadból, ne is akarj.
2012. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jöttem, hogy mindenki kiélhesse rajtam a komplexusait lepontozás által.

Az okosok azt mondják, fogantatás pillanatában belénk rögzül az alapszemélyiségünk, amin az egyetlen drága jó Istenke sem tud változtatni akkor sem, ha piciny hátsó feltáját mennybéli palotájának plafonjához veri, ez a keserű igazság. Kisebb ingadozások, árnyalatnyi különbségek bekövetkezhetnek persze, a környezet is hatást gyakorol ránk valamelyest, de egy alapvetően magának való, csendes, befelé forduló egyed a büdös életben nem fordul át társasági nagymenőbe (és most nem az ideig-óráig működő önmegjátszásról beszélek), ahogy egy álmodozó sem földhöz ragadtba, érzéketlen szappanoperára való zsepipusztítóba és a többi. Ilyen vagy és kész, nem muszáj negatívumként felfogni.

2012. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!