Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ha ilyen listát írok?

Normális ha ilyen listát írok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 19:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Ha van egy kis szabadidőm, hajlamos vagyok semmit se csinálni netezésen és alváson, meg olyan felesleges dolgokon kívül amiknek tényleg semmi értelme. Most lesz egy 2 hetes szabadabb időszakom, és elhatároztam hogy leírom 4-5 nagyobb téma (pl sport, kultúra stb.)köré csoportosítva, hogy miket szeretnék csinálni ebben az időszakban, hogy hasznosan teljen. Aztán naponta ebből levezetve írok egy konkrétabb listát és minden nap végén látom hogy mennyit sikerült megcsinálni.

Ez normális, jó ötlet, vagy hülyeség szerintetek?

2012. máj. 13. 19:42
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt mi válaszoljuk meg? Produktívan töltöd az idődet és listát készítesz róla, hogy mit szeretnél és akarsz csinálni, netalán tán gáznak érzed? Én is néha írok listát, hogy ne maradjon el semmi.


Az se lenne gáz, ha bakancslistát írnál, de ha az, akkor mi van? :) Akkor nem írsz, mert valaki innen név és arc nélkül azt írja, hogy gáz? Ugyan! :)

2012. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!