Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A családtagjaim gyávasága,...

A családtagjaim gyávasága, pánikrohamai legyengítenek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
egyszerűen én alapjában véve nem nagyon félek a dolgoktól, csak attól, ha elveszítem a kontrollt, és mások irányítják az életem. elég veszélyes életet élek, és a családom pánikrohamai, sírása, és nem szándékos, de érzelmi zsarolása annyira legyengít, hogy lassan nem tudom folytatni ezt az életet, így viszont gyűlölöm magam. mostanra kiölték belőlem az életkedvet, és csak döglök otthon, mint egy báb, ők meg fenemód jól elvannak - nem gondolva bele, hogy engem áldoznak fel a nyugalmuk oltárán.
2012. máj. 13. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen az a veszélyes élet, amit élsz?
2012. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
erről nem nyilatkoznék, bűnözőkkel van dolgom, de én a másik oldalon állok (és nem, nem rendőr).
2012. máj. 13. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Megbeszélném ezt velük, meghallgatnám az ő álláspontjukat és elmondanám az enyémeket, aztán egyeztetnénk. Ha továbbra sem értenék meg, hogy nekem ez fontos, akkor hagynám rájuk a dolgot.


Nem tudom pontosan milyen tevékenységet fojtatsz, valami igazságosztó lennél-e, vagy nem, de próbáld megérteni őket és add értésükre a gondolataidat, érzéseidet, engedd, hogy ők is megértsenek!


De szerintem önmagunkat sose adjuk fel másokért.Igazodjatok egymáshoz, de ne legyen egyoldalú a dolog. Ez az én véleményem.

2012. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!