Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan adjak le az egómból?

Hogyan adjak le az egómból?

Figyelt kérdés
Igazából alapjáraton utálom a legtöbb embert, mert sokszor bántottak már, és csak nagyon kevés van akit szeretek. Nemsokára új helyre megyek, másik város, nyáron meg dolgozni fogok, és nem szeretnék csúnyán bánni olyan emberekkel, akik nem tettek nekem semmi rosszat. Hát igen. Ahelyett, hogy önbizalomhiányos lennék, rohadt beképzelt lettem, mert sok fájdalmat elviseltem már, és soha nem adtam fel, és ennek tudatában is vagyok. Továbbra is küzdeni fogok, ezen a téren nem is akarok megváltozni, csak kedves emberekkel én is rendes szeretnék lenni. Adjatok tippeket please. 18/L
2012. máj. 14. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj szerénységet...
2012. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben és azt hogy? Milyen az?
2012. máj. 14. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Istenkém...


Ne legyél követelőző. Bármit kapsz, akármilyen apróságok is, köszönd meg mindig illedelmesen. Időseknek köszönj előre. Öltözködésed ne legyen hivalkodó, de azért csinos legyél mindig. Sminkkel se vidd túlzásba, már amennyiben használsz. Mielőtt bárkinek bármit mondanál, előbb gondold át magadban, h ezzel nem sérted-e meg és fogalmazd át (esetleg) úgy, h ne sértsd meg vele. Adj hálát az égnek, h egészséges vagy (vagy legalábbis semmilyen halálos betegséged nincsen).


Én is rengeteg fájdalmat elviseltem már az életem folyamán, mégsem tartom magam többre, mint amennyi vagyok... Hidd el, én is tudnám mire verni a mellem, csak én nem vagyok ilyen és sokan épp ezt szeretik bennem. :)

2012. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sokat segítettél! :)
2012. máj. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!