Szeretsz sírni?

Figyelt kérdés
Én szeretek, jó érzéssel tölt el, hogy kifejezhetem a szomorúságomat. De csak akkor szeretek, ha egyedül vagyok, mások előtt hülyén érzem magam. Az olyan filmeket is imádom, amiken jókat lehet bőgni. :)

2012. máj. 14. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ha megnézem a Dumb és Dumbert. Nagyon megható a barátságuk. Soha életemben nem voltak barátaim.
2012. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy volt egyszer úgy, régebben, hogy annyira zokogtam, hogy meghaltam. Kiszált belőlem az élet, mint más a buszból. És felszakadt, kiszakadt belőlem valami. Azóta se találtam meg azt a valamit.
2012. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is szeretek ,sőt szomorú is szeretek lenni ,annyira megszoktam már a szomorúságot ,hogy néha hiányzik!
2012. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok :/ Pedig biztos jó ha kijön a feszkó, de nekem nem megy.
2012. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az ilyen kérdésektől sírok.
2012. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek.


Nagyjából én is úgy vagyok, mint a 2. válaszadó... Egyszer annyira kiborultam, hogy akkor valami elszakadt bennem. Illetve velem 2x volt ilyen, egyszer a Barátnőm halálakor, aztán Anyu halálakor. Azóta valahogy nem tudok sírni, akkor sem, ha az ingert érzem. Nagyon ritkán sikerül, de akkor már azért, mert annyi minden összegyűlt bennem, hogy nem tudom hová tenni. ...de nem segít, nem könnyebbít meg.

2012. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!