Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan válhatnák depresszióssá...

Hogyan válhatnák depresszióssá vagy pánikbeteggé?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. Lehet ,hogy hülyének gondoltok, de én az szeretnék lenni (az okát nem mondom meg). Léci aki tud az segítsen!
2012. máj. 19. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%

veled már most sincs rendben valami. pontozz le, de tényleg hülye vagy. az oka meg az, hogy szeretethiányos, feltűnési viszketegségben szenvedő, hangulatingadozós tini vagy :)

nyugi, majd elmúlik ;)

2012. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anyukádékat kérdezd meg erről. :)
2012. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 W. Tamás ***** válasza:

Biztos, hogy ezt akarod ??? Jól gondold meg !!!

Intézd el, hogy mindenki megutáljon téged, és akkor lesz okod a depresszióra, és még retteghetsz is, hogy ki mikor akar kivonni a forgalomból.

DE ha Rám hallgatsz, inkább ne hallgass Rám !!! ;-)

2012. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nézz szembe az IGAZI való világgal és rögtön depis leszel. Nekem bevált hiába nem akartam. És még lehet túl se élem :/ Na hajrá!
2012. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon ne akarjál az lenni... Nekem van mind kettő, de senkinek nem kívánom.
2012. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

ne akarj az lenni, semmilyen értelmes indok nincs erre, sem az, hogy sajnáltasd magad, sem az, hogy megfelelj valakinek, ha kíváncsi vagy, milyen, akkor ismerkedj depressziós emberekkel


# 1/5

ez hülyeség, semmit nem mond magáról, de te távolbalátó módon megmondod, hogy hangulatingadozós tini...

2012. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

A nák az nék. Tanulj meg előbb magyarul.


Meg nyugodtan nézz körbe az interneten és próbáld meg értelmezni az olvasottakat.

2012. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
BUTA TINI, mennyi idős vagy? Na erről ennyit.
2012. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hehe, éltél volna egy napot akkor az életemből...:-)
2012. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így akarod magad leszázalékoltatni?
2012. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!