Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen programok szoktak...

Milyen programok szoktak lenni a gólyatáborba? Vagy miket szoktak csinálni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
INNI! :D
2012. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Allázák az ifjoncokat kegyetlenül. És örömüket lelik benne.
2012. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Asa195 válasza:
8%
Középiskoláson leginkább csapatépítő feladatok,ivászat,buli és minden olyan dolog ami közelebb hoz az a társaidhoz. Fősuli/egyetemi GT-ben hát ez sulitól függ,de leginkább bevállalós feladatok,ivászat (sokkal durvábban min a középsulison),majdnem minden feladat vagy szexről,intimitásról vagy a szeszről szól van,hogy egyszerre mind a háromról. És semmiféleképp ne hagyd ki... Felejthetetlen élmény:) Én repetáztam is:)
2012. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Asa195 válasza:
8%
Ja és ezt anyukádéknak ne mond ha nagyon konzervatívak!:)
2012. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ahahahahaha:DDDDDD


Azok mekkora bulik.Nálunk úgy van igazából, hogy van gólyatábor, ami ilyen versenyek, szval ilyen csapatépítős dolog, de ilyen viccesen.Pl. mindenkinek a lábára kötnek egy lufit kb. 39 cm-es madzaggal és azt kell csinálni, hogy amikor így összeengedik a 3 vagy 4 osztályt, le kell taposni az ellen ( másik osztály ) lufijait.Vagy van.karaoke.Vagy ami még nagy jó, amikor van egy pingpong asztal 2 végén kapuval.Az asztal 1 cm vastagon borítva van liszttel és vizes arccal az ellenség kapujába be kell fújni a labdát.Ez ugye 1vs1 játék, nem csapat.Aztám van olyan, hogy négykézláb, orral át kell tolni egy matchboxot a tornatermen.Ehhez minden osztályból kell választani 1 embert, aki versenyez.Aztán van olyan, hogy 1 kiválasztott emberre minnél több ruhát kell ráadni, amit persze az osztály többi tagja levesz magáról.Szóval ez enyhén erotikus.Mondjuk nálunk a gépipariban nen volt az, viszont csajokkal jobb a helyzet.


Aztán vannak a beavatások, amit az első hetekben csináltatnak az elsősökkel, szűnetekben.Itt van WC szörf, guggolás a ffejeden kukával, vonatozás a folyosón úgy, hogy az 1. ember lezében kuka van és ő kormányoz vele,esetleg énekléssel összekötve.Van tarkóra tett kézzel futóverseny, csempeszámolás a WC-ben stb.

2012. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 láláleda válasza:
És aki 6 osztályos gimnáziumba megy? 7.-be hogy nézhet ki egy gólyatábor? :D
2012. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk gimis gólyatáborban voltak pl. olyan feladatok, hogy egy lány lefeküdt a földre, a végzősök gumicukrot raktak rá különböző helyeken, egy fiúnak pedig bekötött szemmel le kellett enni róla a lány vezénylésével; tojással a kanálban futni; hajnalban futás, torna; gólyatánc, stb.
2012. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyetemen iszonyatos volt. Életem legrosszabb élménye. Nem egyszerűen szivatás volt, hanem megszégyenítés, alázás. Legalábbis én sajnos így éltem meg. Soha többé nem kívánok olyan helyzetbe kerülni. Azóta sem értem meg azokat az embereket, akiknek ez örömet okoz. Miért olyan jó másoknak fájdalmat okozni? Olyankor kielégülést éreznek? Nem tudom.
2012. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mi Velencei-tónál voltunk így voltak vizes sorversenyek, haka tánc(kedvenc:-)) akkor egy óriási pongyva teli vizzel és szappannal ezen is sor verseny majd utána szabadon csúzkálattunk focizhattunk, erdőbe papír kis állat keresés mind ezt az éjszaka közepén,rengeteg strandolás és beszélgetéssel..szerintem azért is jó gimibe mert lesznek ismerősök első nap nem csupa idegen közé mész? és tanárokat is meg persze Dökösöket is ismerhetsz meg...
2012. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!