Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki ismer, az azt mondja rám,...

Aki ismer, az azt mondja rám, hogy befolyásolható vagyok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem bízok a saját döntéseimben.Még nem nőttem fel?22L.

#fregvdfsgdgdsgt
2012. máj. 23. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányban szenvedsz,nem kicsit.Túlzottan alul értékeled magadat,ezért lesed folyton a környezeted visszajelzéseit.Ennyi!
2012. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért gondolják rólad,mert mikor döntened kell van egy elképzelésed,de utána hamar meggyőznek egy másik dolog helyességéről. Kicsit legyél makacsabb. Lehetőségként ne vesd el mások ajánlásait,de értékelésnél a saját értékrended alapján ítélj.


Az egyszerű döntéshozatalra én a köv.módszert használom.

1. lehetőségek számbavétele (ismeret begyűjtés)

2. lehetőségek számának csökkentése (nem reális lehetőségek, nem valós igények stb alajpán)

3. pozitívumok és negatívumok felsorolása egyes lehetőségek mellett súlyozva (mi mennyire fontos)

4. pontozás alapján kiválasztás

na jó ezt nem kell papíron stb,de fejben érdemes átgondolni

Szerintem így gyorsabban lehet dönteni.


Én megtanultam,hogy ami másnak jó,az nekem nem.

2012. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosítok:ami másnak jó az nekem nem feltétlen lesz jó.
2012. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!