Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Oroszlán csillagjegyűek!...

Oroszlán csillagjegyűek! Illik rátok az alábbi jellemzés?

Figyelt kérdés
Kreatív és nagyvonalú. A Naphoz hasonlóan az élet középpontjának tekintik magukat. A zodiákusban nincs büszkébb és királyibb jegy. Mint szimbólumuk az oroszlán, ők is nagy méltósággal uralkodnak birodalmuk felett, legyen szó népről, munkahelyről vagy egy egyszerű családról. Az Oroszlánok születésüknél fogva melegszívűek, nagylelkűek. Teljes szívvel támogatják a jót. Cserébe ugyanazt a hűséget és becsületességet várják el, amit ők tanúsítanak. Viselkedésük nemességet rejt, ezért tetteik nagyvonalúak és látványosak. Az Oroszlánok akkor érzik magukat a legjobban mikor figyelem középpontjában vannak, mindig arra törekszenek, hogy reflektorfényben legyenek. Nagy tehetségük van abban, hogy úgy viselkedjenek, mint egy uralkodó, és nézzék, milyen hatást érnek el ezzel. Az Oroszlánok gyakorlatiasak, lelkesek, szeretnek keményen dolgozni és nagy önbizalmuk van. Törekszenek arra, hogy tekintélyes pozíciót töltsenek be. Becsületességük, erős önbizalmuk kiváló vezetővé teszi őket. Az Oroszlánhoz hasonlóan lustává válhatnak, ha nem sikerül a tekintélyt megszerezniük. Az Oroszlánok vonzódnak mindenhez, ami jó és nem kímélik magukat annak érdekében, hogy megszerezzék az élet luxus dolgait. Semmi nem elég jó nekik. Éttermek közül azt választják, ahová a legszebb ruhát kell felvenni. Nem a megszokások rabjai, és mindig új élményekre vágynak. Gyenge pontjuk - ha egyáltalán van - az hogy arra vágynak, mindig csodálják őket. Egójuk állandó hízelgést, dicséretet vár. Ha nem kapják meg, magyarázatot nem várva visszavonulnak. Természetes optimizmusuk, vidám hozzáállásuk segít nekik visszatérni, hogy ismét eredeti pompájukban ragyogjanak.

2009. jún. 29. 22:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Határozottan! Én egy tipikus oroszlán vagyok :P
2009. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
teljesen
2009. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Abszolut!
2009. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
annyira én vagyok :D
2009. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
szinte teljesen, csak annyi a hiba számomra, hogy én nagyon pesszimista vagyok, de amúgy nagyon korrekt jellemzés, ilyenen vagyunk mi oroszlánok, büszkélkedjünk ezzel :D
2009. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
jééé, rám is illik:)
2009. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

IGGGGEN :)

Óóóó hát IGEN :D

2009. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát valahogy úgy!Nem hiszek a horoszkópban,de ez rám is illik:)
2009. jún. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
rám csak részben illik,de ugyanilyen részben bármelyik csillagjegy jellemzőiből magamra tudok illeszteni pár dolgot,de hát ez a lényege a horoszkópnak,hogy mindenki egye nagy kanállal...
2009. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
hát én oroszlán vok és rám nem illik.De lehet azért mert ebben nem hiszek.Mindig arra gondolok ezzel kapcsolatban h a csillagokat ókori emberek kötötték össze képzeletben,így alakultak ki a csillagképek.És nekem elég hihetetlen h ez határozná meg az életünk,személyiségünk stb....
2009. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!