Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha lehetne időutazni, ti...

Ha lehetne időutazni, ti előremennétek megnézni egy-két dolgot?

Figyelt kérdés

Pl. hogy hogy fogtok élni?

Milyen családod lesz?

Megnézni a leendő gyermekeidet?

Megtudni, hogy sikeres leszel-e?

Hogy hol fogsz élni?


Vagy esetleg azt, hogy mikor és miben fogsz meghalni? Ha meg lehetne tudni a dátumot és az okot, tudni akarnád?


2012. máj. 28. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én a jövőheti lottószámokat mennék megnézni
2012. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az milyen már ..tök uncsi lenne ha tudnám. lehet beleunnék aztán kinyirnám magam, jó azért nem
2012. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem.

Mert ha jó dolog történik velem mindig csak azt várnám, mikor fog már beteljesülni, de miért nem teljesült már!

Vagy ha rossz azt meg nem akarom tudni! :)

2012. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lottó számokat nézném én is.
2012. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha lehetne ilyet csinálni, akkor csakis a lottó számokra vagyok kíváncsi, ha ezt sikerül megtudnom a többi már nagyjából kiszámítható.
2012. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne idoutazas en mindenkep vissza fele mennek! Megnezni, hogyan eltek az 1800-as evekben vagy meg regebb. Megnezni milyen volt akkor mikor meg semmilyen elektronikai dolog nem letezett. Mikor meg nem volt kifejlodve a civilizacio. Kivancsi vagyok az indianok eletere, a kalozokere ...Napoleonra, a kiralyokra es Jezusra!:)..na meg meg millio egy dologra!!!be jooo lenne...
2012. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha lenne rá lehetőségem akkor visszamennék az időben és kijavítanám azokat a hibákat, amiket elkövettem (és most szívok miattuk xd)... a halálom idejére és okára viszont kíváncsi lennék..
2012. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy lesz-e valami súlyos, életveszélyes betegségem.
2012. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz tulajdonság, de én a saját múltamat turkálnám, ha lehetne ilyet csinálni. Pl, hogy láthatatlanul járkáljak, és minden végignézhessek, és oda menjek, ahová akarok. Megnézném magamat kívülálló szemmel a mostani eszemmel, és követnék embereket, és megtudhatnám, hogy miket csináltak, mi hogy volt valójában, és igaziból mikor mit akartak. Nagyon sok mindent megértenék, és sok tanulságot tudnék leszűrni.:)
2012. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én oda mennék a jövőben, amikor megjelenik az SzJG 7. :)) xD :D
2012. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!