Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyire baj, ha lány...

Tényleg ennyire baj, ha lány létemre imádok játszani?

Figyelt kérdés

régebben counter strike, wow, cod, mostanában inkább minecraft.. nem tudok leállni. a barátnőim kiröhögnek :(, de NEM TEHETEK RÓLA. miért nem ért meg senki? van életem, pár hónapja lett vége a barátommal és azóta kényszeredetten is belemenekülök ezekbe. ne nézzenek már butának, egy lány miért nem csinálhatja ezt?


szőke 16/l


2012. máj. 31. 16:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
hirtelen azt hittem "játszani" oda lent.. :D az kicsit jobb lett volna de ezzel sincs semmi gond inkább szólj nekik is hogy csatlakozzanak :D
2012. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem gond, sőt a gamer csaj ritka kincs, és meg kell becsülni. Én már évek óta várok rá, hogy találjak egyet, de mindhiába. :D

Ugyanis én is gamer vagyok, kb olyan kategória, mint te. Nem tudok leállni vele, de életem az van. :D

Aki lenéz emiatt, az hülye....

Amúgy csak egy kérdést hadd tegyek fel én is: Miért írtad oda a hajszínedet? :D

2012. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs ezzel amíg nem napi 8 órába tolod ezeket.
2012. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. De azt nem tudnám elviselni hogy egy lány jobban játszon mint én xD
2012. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs gamer kultúra,mikor Kanadába éltem teljesen normálisnak vették az osztálytársaim és ismerőseim hogy játszom.Még azok is hozzá tudtak szólni akik még sose fogtak konzolt a kezükbe.

Bármit csinálsz ebben az országban,beskatulyáz.Ha egyszer látnak olvasni könyvmoly vagy,ha egyszer full feketébe mész suliba akkor sátánista,egyszer a fél szemedre hullik a hajad úgy hogy eltakarja akkor meg emós.

2012. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
maagyaroorszáág....
2012. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, mint te. De tényleg nem hasznos tevékenység. Azt az időt amit erre "pocsékolsz" eltölthetnéd mással is, ami értelmesebb. Én pl. gitározok és zongorázok. Ez hasznos is. Osztálytársaim is mindig örülnek amikor énekórán alázongorázok, így elnyomja a hangjukat a zongora. xD...Nagy elhatározás kell hozzá, hogy valaki leszokjon róla..am. én ezt úgy kezelem, hogy nem hangoztatom h gamereskedek és infón sem játszok rajta. Csak más játékokon(nem online MMORPG-n) fiú osztálytársaim örülnek is neki, hogy van partner rá:D

DE mindenekelőtt a sport és a hobby!!!:D:D

2012. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

wow :)

Én 27 éves létemre is néha elragadnak az ilyen hülye játékok mikor tél van ,nincs mit csinálni és otthon vagyok egyedül.De mikor jön a tavasz akkortól más sosem unatkozom mert mindig akad mit csinálnom...Ne haragudj de milyen barátnőid vannak neked hogy kiröhögnek téged?

Szerintem nyugodtan jácc de túlzásba ne vidd és ne helyezd elsőbbségi programok közé.

Ja és próbáld ki a stalkert :)

Szia!

2012. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 GhostRider3 ***** válasza:

sztereotípiák

ne foglalkozz másokkal, inkább azon munkálkodj hogy ne legyél gépfüggő és mozogj eleget.

2012. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ezek micsodák és mért lenne baj?
2012. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!