Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 éves létemre zavar ha vki...

18 éves létemre zavar ha vki káromkodik, és tudom, hogy így soha nem lesz nagy baráti társaságom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

most mit csináljak, ez így bennem van..mer a közeli rokonok nem szoktak káromkodni semmit szinte.. sőt még mikor ovodából jöttem haza és vmi csunyát tanultam a társaimtól, anyám egyből rámszólt, hogy nem te nem beszélhetsz így


aztán rám ragadt, most meg már nincs olyan igényem hogy csúnyán beszéljek bármikor is..csak ha mérges vagyok, de akkor sem mondom ki csak fejbe lerendezem magamba.


de valahogy ahogy idősödöm egyre jobban, elkezdett irritálni ha vki ilyeneket mond hogy g.cijó meg ha 2-3 mondat közé bzmegol


pedig normális laza emberek ezek, semmi gond nincs velük, vidámak, az unokatesómnak a haverjai aki egyébként nem szokott így beszélni, de tök jó viszonyba vannak egymással, és tudom hogy nekem sem kéne ebből nagy ügyet csinálni..próbálom nem mutatni hogy zavar, de legbelül mégsem vágyom rá hogy újabb beszélgetést folytassak vele


mit csináljak? olyan emberből nagyon kevés van aki nem szokott bzmegolni..hogy miért azt nem tudom..legbelül nem bírom elfogadni:\


18f (igen srác vagyok)



2012. jún. 2. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ram is mindig ramszoltak amikor kisebb voltsam es valami csunyabb szot mondtam mondtak hogy en ne beszeljek igy meg ramszoltak mindig es sajnos hiaba tanitottak ugy mostmar megis csunyan beszelek nagyon sokszor is :/ neha most is ramszolnak ha pl ba*dmeg-olok de nekem a barati koromben is igy beszelnek. Szerintem ezen nem tudsz valtoztatni ha ennyire arra neveltek hogy ne beszelj csunyan . Viszont szerintem a baratkozasban ez nem problema gondolom nem kezdesz el osztani valakit ha csunyan beszel. :) szoval akkor meg no problem :) 15/L
2012. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
qrva szar lehet neked.
2012. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy mit csinálj, de én se szoktam csúnyán beszélni. 18/l
2012. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon irritál,sokkal szebben viccesebben ki lehet fejezni ha mérgesek vagyunk.Ahogy meghallok egy csúnya szót bántja a fülemet és a véleményem is megromlik a beszélőről,lehet akármilyen aranyos ember.Tudom hogy ezért nem kell elítélni senkit de azért mindenkiről árulkodik a beszéde.


Próbáld elengedni a füled mellett ha csúnya szavakat hallasz vagy finoman és aranyosan javítsd ki őket hogy g.cijó ?nagyon jó inkább! :)


16/L

2012. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 GhostRider3 ***** válasza:

manapság a bunkóság a divat, kevés valóban kifinomult ember él a földön.

bizonyára sokan azt mondják hogy fogadd el őket, de szerintem egyszerűen keress olyan embereket akik nem ilyenek. gyakorlatilag mindenhol meg kell próbálni, a legrosszabb ha bezárulsz

2012. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha választani kéne egy káromkodós meg egy normális srác között, akkor az utobbit választanám

16/l

2012. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, még kíváncsi vagyok többen mit gondolnak


igen mert ők úgy tudnak bunkók lenni,szídni a másikat hogy nem sérti meg mert a másik is tudja hogy csak hülyéskedik..lehet ezt a végletekig fogozni,de nekem ez bizonyos szint után már gusztustalanná válik


olyan nehéz olyat találni, 100ból ha 2-3 mat találok aki nem is unalmas és nem is bunkó, b.megolós vagy éppen "normális káromkodós" már akkor örül a fejem..

2012. jún. 10. 12:04
 8/12 A kérdező kommentje:

igen persze:D

de aztán rájössz hogy a lazaságot meg az egésznapos poénkodás jobban bejön mint az ilyen személyiségjegyek hogy kitartok valami mellett, nem próbálok beolvadni a tömegbe, nem szarok le mindent, pia nélkül tudok a legjobbakat beszélgetni stb..

2012. jún. 10. 12:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem is eléggé idegesít, főleg, hogy ahogy észreveszem egyre több a káromkodó ember. Én sem szoktam sosem káromkodni...Épp pár napja jött oda 2 osztálytársnőm és az egyik mondta(aki nagy káromkodó) hogy tényleg, téged még nem is hallottalak káromkodni..Aztán a másik megszólalt, hogy gondolom ő nem szokott, legalábbis nem gondolnám róla..

Én inkább azt a társaságot keresem akik nem az a nagyképű, beképzelt, káromkodós emberekből áll, hanem normális, jófej emberekből. El lehet úgy is lenni egész nap, hogy egy db káromkodást sem ejtek ki a számon, mégis tudunk nevetni...

Inkább énsem mutatom, hgy mennyire idegesít amikor divatból beleteszik minden 2. mondatukba hogy ba**eg..

Nem tudom a te társaságodnál ez van e, de amit én észrevettm és rendesen elkezdett irritálni, hogy új divat náluk minden mondatot úgy kezdeni, hogy takarodj.. amikor én ezt meghallottam mondtam hogy: na most ez mi?<_<...elég fura szójárás...

Mindegy, ha felnőnek akkor majd rájönnek, hogy a beszédstílusuk is őket minősíti..(persze van aki jófej attól még)...de szrintem senki se vegye át ezt a rossz szokást:)

16/L

2012. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből nem kéne ügyet csinálnod bzmeg ! :)

Na jó komolyra véve a szót,szerintem néha kell káromkodni sőt kötelező is mert ha valami benned ragad az csak gyüllik.

És ha vannak igazi barátadid, rájuk szólsz hogy légyszíves beszéljenek már ember módjára azt akkor megértik vagy olyan emberrel kell barátkoznod aki nem beszél így.Javaslom neked hogy néha amikor nincs otthon senki akkor jó hangosan mond ki azokat a csunya dolgokat amiket a barátaid(de azért a szomszéd se hallja) Ha egyedül vagy ezért nem kell majd szégyenkezned sem és nem is kell rosszul érezned magad miatta.Ha csak nem abban hiszel hogy isten megbüntet ezért...

2012. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!