Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történhetett velem zenehall...

Mi történhetett velem zenehallgatás közben? 12/L

Figyelt kérdés
tegnap este meghallgattam egy új számot ami nagyon tetszett.. és közben annyira elkezdtem remegni hogy utána még 5 percig akármit csináltam nem tudtam abbahagyni.. remegett mindenem a lábam a hasam a kezem a szám... nem olyan durván mint aki kap valami rohamot .. de attól erősebb volt mint amikor valaki fázik... és közben egy annyira jó érzés fogott el... nem tudom számít-e de hatalmas Michael Jackson rajongó vagyok .. és nem csak a zenéjét szeretem hanem őt is, mint embert, este tőle hallgattam meg az I just can't stop loving you-t.... ilyen még sose volt velem

2012. jún. 5. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megszállt a szelleme :-)
2012. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Theorba ***** válasza:
100%
Légy hálás a sorsnak. És ne keress megfejtést.
2012. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy nagy MJ fan vagyok, tisztelem a munkásságát is és őt is mint embert. VAn olyan ismerősöm akit kiráz a hideg, ha valami nagyon szép, neki tetsző számot hall. Valószínűleg neked tetszett a hangszíne, a hangja, plusz mivel alapból MJ fan vagy és csodálod őt, ez ilyen reakciót váltott ki belőled. Amúgy amikor hallgatom engem is egy kicsit furcsa érzés fog el, azért nem ráz ki a hideg, de valami olyasmi. Szép szám:)
2012. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
XD na jól van látom nem bírjátok komolyan venni XD biztos hogy nem az volt... inkább talán hidegrázás :)
2012. jún. 6. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki rázott a hideg a jó érzéstől amit okozott neked a zene, ez teljesen komoly, nekem is volt már ilyen. Ez a zene felszabadító ereje. És én is nagyon szeretem Michaelt.
2012. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3. és utolsó kommentelő hogy ti komolyan veszitek :)
2012. jún. 7. 14:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Persze, hogy komolyan veszem, hogyha egyszer már velem is történt ilyen.
2012. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is egyszer csináltam ilyet! Akkor egy Vendettát hallgattam, de később rájöttem, hogy csak a haverom b@szta belém a sokkolót XD
2012. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Most olvastam erről az érzésről, úgy hívják, hogy eufória.
2012. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy ne érezd magad rosszul, elmesélem, hogy én, mint Michael rajongó mire vagyok képes.

Nem pont ilyen jellegű, de nem is olyan régen olvasgattam a vele kapcsolatos, undorító és hamis vádakat, és annyira bedühödtem hogy a szobámban üvöltöztem, aztán hánytam is.

Ha olyanom van é is elsírom magam bármelyik zenéjén. Vagy ha egy képet látok róla...

Michael ezt váltja ki a rajongókból, Ő egészen különleges. Meg a kapcsolat is ami közte és a rajongók közt van. :) <3 Ne érezd magad rosszul, csak maradj örökké hűséges rajongó!

2017. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!