Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiány sok ember előtt?

Önbizalomhiány sok ember előtt?

Figyelt kérdés

Szóval, jövőhét pénteken ballagtatjuk a nyolcadikosokat.

A ballagást mi tartjuk, és a rendezvényen az is a feladatunk, hogy a ballagók közé sorokba állva elengedjünk egy-egy lufit. Én az egyik sor elején állok, és nagyon stresszelek az miatt, hogy legalább 400 ember néz. Mi lehet a probléma? Önbizalomhiány? Ha az, mit csináljak? :S 14/F



2012. jún. 6. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez az..Pontosabban kisebbségi érzet..Nekem is ez van nagyon sokszor, ha csak az osztály elé kell kiállni akkor is. Le lehet küzdeni, sok szerepléssel. Bevallom valami rizikósabbra számítottam, hogy majd valami verset kell felolvasnod a ballagóknak, vagy vmi prózát kell mondanod, de e miatt nem kell aggódnod. Hidd el max a hozzád tartozók fognak nézni ..Mindenki a lufikat meg a ballagókat fogja nézni...Ha te ott állnál a sorba mit néznél? a sor elején álló fiút aki elengedi a lufit vagy a lufikat ahogy szállnak a levegőben meg a ballagókat, akiket ballagtatnak?..Csak te tulajdonítasz túl nagy jelentőséget a dolognak, hidd el enm téged fognak figyelni..Am. is..egy lufi eleresztésében mi gáz, bökkenő lehet? nem tudod elrontani..Max véletlen idő előtt elengeded..de ez is nem egyszer megesett már mndenhol:)

ne izgulj, sok sikert!

16/L

2012. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vedd lazára a dolgokat.Ne törődj másokkal fog dfel úgy mintha csak a haverjaid közt lennél és épp a bulitokon eregetitek fel a lufikat.
2012. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tömegiszony szerintem. Nekem is volt ilyenem, azóta ha sok ember előtt kell valamit csinálnom, olyan vagyok mint egy gép. Megcsinálom ami a feladatom, és másra nem figyelek. Egyébként sem rád fognak figyelni, nem te ballagsz.
2012. jún. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:) most már nem annyira izgulok miatta, majd meglátjuk mi lesz:D


(kérdező)

2012. jún. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!