Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok visszaszólni?

Miért nem tudok visszaszólni?

Figyelt kérdés

Ha valaki beszól nekem, egyszerűen képtelen vagyok válszolni neki, lefagyok és csak olyasmin jár az eszem, hogy vajon miért mondta ezt? tényleg ilyen lennék? stb.


Butának tartjátok az ilyen embert? Csak mert nem vág olyan gyorsan az agya ilyen helyzetekben?


2012. jún. 6. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van. Aztán később rájövök,mit kellett volna mondani,de már akkor késő :(
2012. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
detto..szóval nyugi,nemvagy vele egyedül..:|
2012. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én sem tudtam reagálni a különféle beszólásokra. De ahogy nőtt a magabiztosságom, úgy eredt meg a nyelvem, és sokszor bizony már átlendülök a beszólogatós típusba is. Nem tudom, hogy melyik a jobb, sokszor mondogatják, hogy egyer még kapni fogok ezért a viselkedésemért..
2012. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, én is totál ilyen voltam, és nem tudom mért, de mostanában ha vki beszól, rögtön rávágok vmi frappánsat:). Szerintem ez önbizalom függő... Régen pontosan ugyanez volt velem is mint veled, most pedig egyáltalán nem. Szerintem ha fejleszted a gyorsreakció képességedet, az segíthet... Kérj meg egy vkit, hogy naponta többször váratlanul szóljon be,mte pedig megpróbálsz minél jobban visszaszólni.
2012. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. jún. 6. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azért van, mert jó ember vagy, aki nem azzal vezeti le a feszültségeit vagy az unalmát, hogy másokat piszkál. Én is ilyen vagyok, és nem magamat akarom dicsérni, de ez igenis dicséretes tulajdonság.
2012. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...amit én szoktam csinálni, az az, hogy nem kommunikálok azokkal, akik ilyen csesztetősek, vagy ha mégis sikerül elkapniuk és elereszteniük vm hülye szöveget, elgondolkozok, értelmezem, hogy ez most mi volt, majd annyit reagálok, hogy összeráncolom a homlokomat, elhúzom a számat és odaszólok, hogy "Haaagyjál már, b*zmeg..." vagy "Foglalkozz már a saját dolgoddal, b*zmeg..." és otthagyom. A trágár beszéd használni szokott a kifinomult stílusú bunkók ellen.
2012. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Agnetha válasza:
Ne szólj vissza a bunkóknak, mert akkor egy szinten leszel velük.Lépj át a dolgon és nézz keresztül rajtuk.A hiba őnáluk van.
2012. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!