Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Feltűnési viszketegségem van?...

Feltűnési viszketegségem van? Netán valami más? Tippek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon-nagyon tetszik. Osztálytársam. Voltunk osztálykiránduláson a napokban, és észrevettem magamon, hogy ha mondjuk asztalhoz ülünk mindig úgy ülök, hogy kényelmesen rám láthasson. Ha pl vonaton úgy ülünk, hogy csak a lábamat látja (vagyis ő kicsit mögöttem van a másik sorban), sokat dőlök előre, mintha valami dolgom lenne, hogy lásson. Ha mosolygok vagy nevetek mindig felé fordulok, hogy lássa... Mellesleg akkor néz is engem... Már egy ideje megy ez, de most kezdett el hihetetlenül zavarni. Hogyan tudnék ebből kigyógyulni, hogy ne mindig azon járjon akaratlanul is az eszem, hogy mikor lát, mikor nem? Nem akarom ezt csinálni, de nem megy!
2012. jún. 6. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, ha bármelyik barátnőmmel kezd el társalogni, csipkelődni, bohóckodni bármennyire is tudom, hogy nincs semmi köztük, piszkosul féltékeny leszek... Jajj...
2012. jún. 6. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem totál belézúgtál,més nincs ezzel semmi baj. Ha tetszik, hát tetszik... Ha te is tetszessz neki, az még jobb:) persze ha nagyon zavar amit csinálsz, akkor egyszerűen hogyha érzed, hogy mutogatni akarod magad, inkább vegyél helyette egy mély levegőt,més gondolj arra, hogy nem fogom mutogatni magam... Mondjuk szerintem inkább nem kéne elfojtani az érzéseid.
2012. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, csak sajnos tudom hogy eléggé bunkón tud viselkedni:\Szóval nem tudom mitévő legyek
2012. jún. 6. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem eléggé idegesítene amit csinálsz. Kivéve ha valami nagyon jó csaj vagy. Viszont eljátszani a közömböst se lenne túl jó ötlet, a legjobb ha megpróbálsz úgy viselkedni a közelében is, mintha csak ketten lennétek a legjobb barátnőddel. Ez természetes hatást ad a viselkedésednek és nem leszel erőltetett.
2012. jún. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!