Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem meg magam...

Hogyan győzzem meg magam arról, hogy nem számit hogy csúnya vagyok? 38 éves nő vagyok, és már ott tartok hogy nemnagyon megyek ki az utcára. Akár hová megyek, mindenütt megbámulnak.

Figyelt kérdés
Igyekszem ápolt és tiszta lenni. Harmóniában lenni magammal, de ahogy kilépek a házból, bámulnak a héven, a boltban. Találtam egy új állást, azért nem mentem be dolgozni, mert össze kellett volna fogni a hajam, az meg egyáltalán nem áll jól. Sőt, nevetséges vagyok. Nagyon nehéz ugy élni, hogy kilógsz a sorból.

2012. jún. 18. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát de mi csúnya rajtad?
2012. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyszer véletlenül meghallottam az egyik kolegámat amikor rólam beszélt. "Olyan hülye feje van" Jót rögögtek, nem tudták meg soha hogy meghallottam.
2012. jún. 18. 15:24
 3/16 anonim ***** válasza:
és szerinted sem átlagos az arcod? vagyis csúnyább mint az átlagos?
2012. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szemből még egész normális, de oldalról nagyon előnytelen. Nincs baj, ha ugy viselhetem a hajam ahogy jól érzem magam, de ha megmondják, hogy fogjam össze, mert a pultban csak ugy lehet dolgozni, na akkor katasztrófa a hatás. De munkát emiatt otthagyni nem normális dolog. Ez a baj.
2012. jún. 18. 15:29
 5/16 anonim válasza:

Küldj egy képet magadról és megmondom..

Amúgy meg mindenkiben van valami szép, és azokkal az emberekkel, akik csak a külsőségeket nézik, nem kell foglalkozni. Léteznek normális emberek is, akiket érdekel az, hogy a szívben mi van.

Amúgy azzal, hogy "hogy győzzem meg magam, hogy nem számít ha csúnya vagyok" már alapból rossz.

Győzd meg magad arról, hogy nem vagy csúnya.

2012. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hazudjak magamnak. Nem hiszem hogy ez a jó megoldás.
2012. jún. 18. 15:37
 7/16 anonim válasza:
Lehet, hogy épp most hazudsz magadnak. :)
2012. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Képet kérünk!
2012. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem is küldj egy képet.
2012. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet küldeni, hiába is kértek. Csak az hiányozna ha egy ismerősöm megismerjen.
2012. jún. 19. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!